Konfor İçin Tasarlandı Logitech M280 Mouse

Logitech Custom_format_M280_Black_BTYLogitech Wireless Mouse M280, Gelişmiş Optik İzleme özelliği, elin yapısına uygun olarak tasarlanmış asimetrik formu ve geniş kaydırma tekerleği ile kullanım kolaylığı sunuyor. Böylece ister yoğun iş temposunda isterseniz de internette gezinirken konforlu ve hızlı kullanım sağlıyor.

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, M280 ile ilgili değerlendirmesinde, “Günümüzde vaktimizin büyük bölümünü bilgisayar, laptop ve tabletlerimizi kullanarak geçiriyoruz. Bu nedenle bu cihazların kullanım kolaylığı artık büyük önem taşıyor. M280 üstün özellikleri ile oldukça konforlu bir kullanım sunuyor”dedi.

Tüm işletim sistemlerine uygun olarak tasarlanan Logitech Wireless Mouse M280, dahili sensörü ile hassas kaydırma ve imleç kontrolü yapıyor.

Kullanmadığınız zaman otomatik olarak uyku moduna geçen mouse, böylece pilden tasarruf sağlıyor. Modern tasarımı ve renk seçenekleri ile dikkat çeken M280, ayrıca wireless nano alıcısı sayesinde kablosuz kullanım özgürlüğü de sunuyor.

Eliniz için tasarlanmış!

Yumuşak kauçuktan üretilmiş kıvrımlı kavrama yerleri sayesinde sağ elinizin altındaki ekstra konfor sağlayan Logitech M280 ile rahat bir kullanım sağlıyor.

18 ay pil ömrü

Enerji tasarrufu odaklı tasarımı sayesinde pilinizi daha uzun süre kullanabiliyorsunuz. Ayrıca, M280 kullanmadığınız zamanlarda otomatik olarak uyku moduna geçerek tasarruf sağlıyor.

Not: Pil ömrü kullanıcıya ve kullanım koşullarına bağlı olarak değişebilir.

Logitech Custom_format_M280_Black_CTG   Logitech Custom_format_M280_Blue_PROFILE   Logitech Custom_format_M280_Blue_CTG

Kolay ve hassas izleme

Logitech Gelişmiş Optik İzleme ile ultra hassasiyet ve hızlı yanıt verme özelliği ile karşımıza geliyor.

Nano alıcıyı unutun

Takın ve unutun. Küçük boyutlardaki Nano alıcı, pratik ve güvenilir bir kablosuz bağlantı sunuyor. USB girişine bir kapak gibi takılabiliyor.

Teknik Özellikler:

Boyutlar: 105,4 x 67,9 x 38,4 mm
Ağırlık (pil dahil): 91,0 g
Nano alıcı: 14,4 x 18,7 x 6,1 mmNano alıcı ağırlık: 1,8 g
Algılayıcı teknolojisi: Logitech Gelişmiş Optik İzleme
Çözünürlük: 1000 dpi
Pil ömrü: 18 ay
Pil: 1-AA
Düğme sayısı: 3
Kaydırma Tekerleği: Evet
Unifying özelliği: Evet
Unifying özellikli alıcı: Hayır
Kablosuz çalışma mesafesi: En fazla 25 metre
Kablosuz sistem: Gelişmiş 2,4 GHz kablosuz bağlantı
Bağlantı Arayüzü: USB alıcı
Uyumlu işletim sistemleri: Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Mac OS 10.+, Chrome OS, Linux Kernel 2.6+

Logitech Wireless Mouse M280, Eylül ayı itibareyle Türkiye’de 20$+KDV tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla satışa sunulacak.

Yorum yapın