Kurtlar Vadisi Terör


Bu gece sizlerle bu diziyi paylaşmak istedim. Dizinin önceki versiyonları dünyada bile ses getirdi. Hatta Amerikada Kurtlar Vadisi Irak kaldırıldı. Şimdi ise daha henüz 1. Bölümü yayınlanmış ken yayından kaldırıldı. Onuda geçelim daha yayına girmeden yayından kaldırılması için tepkiler gelmiş ? Bu nasıl bir iş anlamadım gerçektende. Daha yayına girmemiş film için yayından kaldırılması isteniyor. Yayınlandığı ilk bölümün ertesi günü yayından kaldırılıyor. ? Bu kadar insan izliyor dünya takip ediyor fakat büyük bir çoğunluk yayından kaldırılmasını istiyor.

Sizcede öyle mi ? İzleyenlerden daha da fazla kaldırılmasını mı isteyenler var ?

Ben zannetmiyorum. Bu tamamen bir saçmalık.

Kurtlar Vadisi filmleri daha önceden de olduğu gibi şimdide gerçekleri anlatacak Türkiye’de olan biten olayları su üstüne çıkartacak ve önceden de çıkarttığı gibi şimdide gerçekleri söyleyecekler diye birilerine mi dokunuyor ?Acaba Halkın birşeyleri öğrenmesi birilerinin canını mı sıkıyor ? …

Her ne kadarda film başlarken bu Filmde anlatılanlar Tamamen Hayal ürünüdür deselerde gerçekleri gözler önüne serdikleri bir kesin. ilyonları ekran başına topladıklarıda bir kesin. Fakat bu Milyonlar bu filmi hem izleyip hemde nasıl karşı çıkıyor anlayabilmiş değilim…

Belkide milyonlar karşı çıkmıyor ? Karşı çıkanlar Kurtlar Vadisi Filminin kaldırılmasını isteyenler daha yukarıda GERÇEKLERİN HALKA ANLATILMASINI İSTEMEYENLER tarafından yapılıyordur ?

Ya sizce ?

Bence Rtük e bir E-Mail daha atın gazetelerin dergilerin ve diğer yayın kuruluşların Anketlerine katılın ve görüşlerinizi anlatın. Eğer kalksın istiyorsanız izlemeyin filmi …

Şuda bir gerçektir ki HALKIMIZIN GERÇEKLERİ BİLMEYE HAKKI VAR..!

Tamam filmde kan var vahşet var FAKAT sizler RAMBO 1, RAMBO 2, RAMBO 3, RAMBO 4, ve RAMBO 5 ile büyümediniz mi ? Ben o filmlerle büyüdüm… O filmlerde dehşet yokmuydu ? Kan yokmuydu ? Kafa kesmiyorlar mıydı ? …

O zaman neden bu filmler yayından kaldırılmadı ?

Birde bu soruyu kendinize sorun lütfen…!

“Kurtlar Vadisi Terör” üzerine 12 yorum

 1. Bunun neresi gerçekleri anlatmak ? Askerimiz dağların başında aç-susuz saatlere terör avlamak için yürüyor. O kadar sıkıntı çekiyorlarmış ki herkes çatışma çıksa da yere yatıp biraz dinlensek diye dua ediyorlarmış.

  Şimdi Kurtlar Vadisi ile birkaç kişiden oluşan MAFYA ortaya çıkıyor. Sonra bu MAFYA terörerle mücadele etmek istiyor. Askerimizin yaptıklarıyla bu dizideki MAFYA’nın yaptıkları bir tutulur mu?

  Ayrıca son zamanlarda her kanalda milliyetçilik duysunu ön plana çıkaran yayınlar başladı. Çünkü halk bu yayınları seviyor diye kanallar bu tür yayınları önemsemeye başladı. Bütün………………….tv kanalları rant sağlamak amacıyla Kurtlar Vadisi benzeri yayınlara başladılar.

  Tv yöneticilerinin umurunda mı sanıyorsunuz terör müş, türk’lük müş, milliyetçilik miş? Kendileri lüks hayat sürerken (yapımcılar ve oyunlar) askerimiz dağın başında nöbet bekliyor .yine. Şehit ailelerinin yasları dinmiyor bir türlü. Bunları göz önüne alın da gerçek hayata GERİ DÖNÜN !!!

  NOT: Yorumunuz hakaret içerdiği için kesilmiştir.

  Cevapla
 2. kurtlar vadisi terör dizisinin yayından kaldırıldığını bu siteden öğrendim. eğer gerçekten öyleyse tam bir isabet olmuş. diziyi izleyen olarak bahsettiğiniz milyonların kendilerine ………… dedikleri ………….. olduğu kesin. ülkücülerinde şiddeti çok sevdiklerini 1960 lardan bugüne kadar olan zaman içerisinde oldukça gördük.
  nasıl bir milletiz anlamıyorum. katilleri kendimize kahraman olarak gören bir millet. gelecekte polat alemdar olmak isteyen bir nesil!.. ellerinde bıçaklar,silahlar… öğretmenlerinin topuklarına silah sıkan lise öğrencileri… 3-4 sene öncesine kadar bu olaylar bu kadar sıkmıydı sorarım size?
  sadece kurtlar vadisi değil, sabahları yayınlanan kadın programları, akşamları çocukların beynine sokmaya çalışılan büyülü,cadılı diziler,doğudaki ağalara özenti yapılan diziler… hepsinin kapatılması lazım aslında. bu diziler dışarıdan planlı olarak yapılan milleti sindirme politikalarının sonucudur…
  izlediğin dizilerin sonuçlarını görmezden gelen arkadaşım doğru değilmidir bunlar?..

  Not: Yorumunuz hakaret ve tahrik edici mesajlar içerdiği için kesilmiştir.

  Cevapla
 3. dizi tamamen siyasi sebeplerle kaldırıldı dizide ne ayrımcılık vardı nede abartı yabancı film öznetisi insanımıza sinmiş duurmda yabancı filmlerde kan yokmu sorun kan değil etnik tartışma ve pkk dizi gereçekleri yasıttı fakat ama gerçekelrden rahatsız olan birileri hemen çomak soktu bu dizileri kaldırmak bir takım gerçeklerı kapatmaya yetmez

  maden rüküt by kadar ince düşünüyor en başta şu saçma salak proğramları kaldırsın saçma salak dizileri kaldırsınlar tv izleyemiyoruz yaaa yiğenlerimin tv izlemelerini istemiyor çocuk proğramı adı altındaki aşk mesajı veren gençleri çocukalrı kız erkek ilişkilerinde eğiten dizileri kaldırsın dans yarışmalarını kaldırsın tv proğramları cinsel istismar şekline bürünmüş yazık çok yazık bu halk boş şeyleri layık bu halk onlarımı islesin aptalca şeylerlemi zaman geçirsin amaç belli türk boş şeylerle meşkul olsun kimsenin yanlışı ortaya çıkarılamsın kimse bişeylerden ders almasın türk yıkılsın işte amaç buuu AMA BAŞARILI OLAMAYACAKSINIZ
  Kurtlar vadisinin kapatılmasıyla ilgili bir şahıs bir röpartajında bu dizi “gençlere vatan için adam öldürmeyi aşılıyor onların kafasında bir karakter oluşturuyor özenti oluyor” adını dahi söyleme gereği duymadığım şahsiyet sen bu vatan için adam öldürmeyeceksen taşıdığın vücüda yazık sahip olduğun karaktere yazık sana başka bişey denmez…….

  Cevapla
 4. sen bir polat alemdar olamasın zaten istesende olamazsın 1960 larda komisnt gençleride gördük devrimcilik adı altındaki bozgunculuklarını onların gerçek bir katil oldukları bu kavgaları çıkaranın onlar oldukalrı kurulu düzeni bozmaya çalışanların onlar oldukları ne çabuk unutuldu yada bir kaç kişi onu öyle yansıttı eğer hak ediyosan ölürüsün vatana zarar veriyorsan ölürsün bu vatan kanla alındı kandan bu kadar korkmanın bir anlamıda yok dizinin ülkücülere mal edilmeside ayrı bir konu destan yazdı dizi reting rekorları kırdı davsı sağlam bir dizi ülkücülükle benzer yanı işte bu davasına sağlam ülkesine sağlam ölümü şerbet niyetine yudumlayan birileri gibi geçmişini kapatmaya çalışan yada utanan değil………

  Cevapla
 5. Gelen ülkücülere giden ülkücülere benzetiyorda yapımcıların tamamı anti ülkücü 🙂 Birde buyanından bakın… Bu arada Tuğba hanım’a katılıyorum gerçektende haklı ülkücülere benzetilirse sadece davalarına sahip çıktıkları kısım benzetilir.
  Ayrıca söylediğim gibi Rambo serileri yayınlanırken neredeydiniz ?
  Tuğba hanım’ın söylediği gibi bilmem ne sevgilisini terk etmiş bilmem kim kimin koynunda yakalanmış yok dans mış yok bilmem neymiş böyle şeylerin altında çocukların Cinsel duyguları istismar edilmiyor mu ?

  Cevapla
 6. tuğba hanfendi;
  1. polat alemdar kimki ona özeneceğim. kurtlar vadisi ırak filminin reklamlarında şöyle bir cümle geçiyordu hatırladığım kadarıyla. kısaca neymiş türkmüşte kimseden hesap almazmış. oturdum bu cümleye güldüm güldüm sonra da ağladım bu ülkenin haline. yazık dedim ya ne kadar aşağılık duygusu içerisinde bir film çevirmişler!..
  2. neymiş kominist gençleride görmüş. baban anlattı sana bunları herhalde. en basitinden 1 Mayıs 1977 İşçi Bayramı videolarına bak orada kim kimi öldürüyor,binaların tepesinden kimler ateş açıyor, panzerler kimi eziyor dikkatli bak! kimler katil öğren! iyi bak polis kurşun sıkanlara ne yapıyor ya da birşey yapıyormu?
  3. bana milliyetçi geçinen insanların bu zamana kadar ülke adına yapmış oldukları bir olay göster? ne yaptınız? ya da bu ülkede var olan polat alemdar özentileri bu ülke adına ne yaptılar? ben söyleyeyim;
  -lisede hocaların yardımıyla , ünüversitede polisin yardımıyla çete oldular!
  -hocalarının ayaklarına kurşun sıktılar!
  -ülkücü ocak başları eve kız getirip onları papazlar , haraç toplarlar (bizzat kendim gördüm. gazi üni. kırşehir kam.)
  -yurtlarda ağalık
  -ve bunun gibi… çevrene bak göreceksin zaten…

  gelelim teakolik arkadaşıma;
  1. yapımcıların tamamının anti-ülkücü olması olabilir. bu ülke yolunacak kaz!.. adamlarda yoluyorlar işte bu yollarla. ne olacak
  2. ben diğer söylediklerinize katılıyorum. hepsini kapatsınlar. şikayette bulunuyorum zaten oldukça. ülkede bir başıboşluk almış başını gidiyor. tüm bu gereksiz programların yerine belgesel , kültür , şöyleşi , politika tarzı programlar gelsin. boş işler yerine milletimiz birşeyler öğrensin.

  bu arada rtük şikayet tel.
  4441178

  Cevapla
 7. olayi, Rambo ile iliskilendirmenize sasirdim.

  bakin simdi, terör kavrami türkiyenin önemli bir gündemi. ona kisaca, pkk diyorlar. bunu direkt gündemden alip, dizi seklinde sunmaniz yanlistir. bunca insanin duygulariyla oynamak, bundan pirim yapmaktir bu.

  necati sasmaz, o sert bakislariyla baska dizilerde, filmlerde de oynayabilir, kendisini farkli bir sekilde halka gösterebilir.

  su an, türk kanallarinda 30’dan fazla dizi vardir. bu halkin yobazlasmasi icin yeterli ve hatta fazla bile….

  Cevapla
 8. tamam ama dagda ne zaman sorgusuz sualsiz öldürmüş
  hepsini si……….yim bu sana necati sen kendi geçmişini unuttun mu?

  Cevapla
 9. Kurtlar Vadisi dizisi her zaman gerçekleri anlattı
  İlk bölümlerinde Abdullah Çatlının Asalaya karşı verdiği savaşı gösterdi
  Kurtlar Vadisi Irakta Abd p..lerinin askerimize yaptığı hakarete karşı çıktı
  Kurtlar Vadsi Terörde de Pkknın bağlantılarını yapılanmasını anlatacaktı
  Ama bazılarının işine gelmedi :(:(

  Cevapla
 10. Gelen Ülkücülere Giden Ülkücülere Benzetmiyor
  Dizideki Başrolün Temsil Ettiği Karakter Ülkücü

  Polat Alemdar Dizide Mafyayı Çökertti
  Abdullah Çatlı Asala örgütünü çökertti
  Polat Alemdar = Abdullah Çatlı
  Polatın Çökerttiği mafya=Asala

  Aksini İdaa Eden

  Cevapla
 11. göksu ülkücüler ne yaptılar biliyomusun?
  ülkenin komunist SSCB gibi olmasını önlediler
  Abdullah Çatlıyla Asalayı bitirdiler

  Komunizme karşı çıktıkları için öldüler öldürüldüler
  Örnek:Yusuf İmamoğlu
  Komunist çetelerce katledildi

  Cevapla

Yorum yapın