LG GT540 Optimus Fiyatı 599TL Olarak Belirlendi. -2

LG ve iletişim ajansı Excel ile bu ürünün fiyatı hakkında görüşmelerim olmuştu. Özelliklede piyasaya girişi ve fiyatıın ne seviyede tutulacağı benim için merak konusuydu.  Ben de dahil LG GT540 lansmanında birçok arkadaş fiyat konusunda görüşlerini LG pazarlama müdürlerine ve LG yetkililerine iletmiştik.

Biraz önce LG’den aldığım haberi sizlerle de paylaşmak istedim.  LG Optimus GT540’ın lansman fiyatı  599 TL olarak belirlendi.

Lansmanda 799, 699 ve 599 olarak 3 farklı fiyat konuşulmuştu.  Uzun soluklu pazar araştırmaları sonucunda Android işletim sistemine sahip LG GT540 Optimus’un fiyatı 599TL olarak belirlendi.  Böyle bir cihaz için çok iyi bir fiyat olduğunu belirtmek isterim.

Buradan LG yetkililerine teşekkürlerimi iletirim.

“LG GT540 Optimus Fiyatı 599TL Olarak Belirlendi. -2” üzerine 5 yorum

 1. Turkiye icin yuksek bir fiyat oldugunu dusunuyorum. Ancak bu oyle performan/ozellik gibi kiyaslamalar degil. Yapilan son arastirmalara gore Akilli telefon denen bu aletleri alan kisilerden yalnizca %6’si ozelliklerini kullanmak icin aliyor. Diger kisiler ise standart bir cep telefonu gibi sesli arama, sms ve kamera ozelligini kullaniyor. Bu pencereden bakildiginda Nokianin ayni kategoride olmasa bile benzer modellerinin fiyatlariniin daha ucuz olusu ve daha yaygin olusu sebebi ile onlarin tercih edilecegini dusunuyorum.

  Yanıtla
 2. ingiltere’den 100 pounda aldım. çok güzel bir telefon. imkanınız varsa yurtdışına çıktığınızda telefon almanızı öneririm. Türkiye’de fiyatlar aşırı pahalı.

  Yanıtla
 3. ERA ya katılıyorum fakat durumun iyi olduğu için yurtdışından alacağım ve bende sms kamera gibi özelliklerini kullanmak için ve dış görünüşü çok hoşuma gittiği için alacağım (YİĞİT güle güle kullan) ve evet gerçekten türkiyede çok pahalı fakat babam yurt çok gittiği için almana ve russia da da çok phalı olduğunu ve en ucuz ülkelerin ARABİSTAN AMERİA ve İNGİLTERE olduğunu söledi mesela ben ilk samsung star alcaktım fakat rusyada 200 dolarmış ve almanyadan babam elektronik çerçeve aldı 450 euro ya burda o çerçevenin aynısı zaten 499 TL 🙂 😀

  Yanıtla
 4. arkadaşlar yorumlar için teşekkürler beni bilgilendirdiniz saten abimde yurt dışından baya alışveriş yaptığı için sorun olmayacak yorumlar için bir daha teşekkür ederim… 😀

  Yanıtla

Yorum yapın