Lost Sırları gizem ve ipuçları

Lost’un sırları evet Lost filmini izlemişsinizdir yada en azından duymuşsunuzdur. Şimdilerde ise TNT kanalında Türkçe Dublaj olarak en baştan yayınlanmaya başladı. Sanırım yetkililer şuradaki yazımı duymuşlar 🙂 Gelelim Lost dizisine ben şimdilerde 4. sezondayım zaten 4. sezon yeni çekiliyor ve haftada bir yayınlanmakta. İzlemeyenler varsa bence tutku haline gelecek bu diziyi bir yerden edinip muhakkak ki izlesinler…

Gelelim Lost filminin sırlarına Humpys.Net internet sitesinde bu ipuçlarına değinmişler ingilizceniz varsa bu sitede tüm ipuçlarına ve gözden kaçan noktaları görebilirsiniz. Lost severler bu ipuçlarını hiç kaçırmamış bakalım sizin kaçırdıklarınız var mı ?

lost1.jpg

Bilin bakalım bu arkadaşları daha önceden hangi sahnelerde gördük ?

lost2.gif

Bu rakamları daha önceden de gördük… 4, 8, 15, 16, 23, 42

lost3.jpg

Salda kaçarlarken dikkat ettiniz mi hiç ? Bu ekranın sağ köşesindeki bir YAT mı ?

lost4.jpg

Poor Artz ‘ın dinamitleri BLACK ROCK gemisinden çıkartırken ki patlama sahnesi Alttaki resime dikkat ederseniz acaba dikkatinizi çeken birşey var mı ?

lost6.jpg

El yapımı salın denize açıldığı ilk sahne tabi biz o heyecanla ekranın sağındaki KAMERAMANI görmedik ama Lost severler gözden kaçırmamışlar..

lost7.jpg

Odane Boone kardeşinin kocasını karakola şikayete gittiğinde Sawyer’i tutuklamışlar..

lost8.jpg

Anlamadığım birşey var bu beyaz kutupayılarını niye her seferinde vurguluyorlar ?

lost91.jpg

Bu resimdeki acaba Jack mi ? Jack senin orada ne işin var ?

93.jpg

Hurley acaba ŞİZOFREN mi ? Tabağa ve oyun taşlarına dikkat eder misiniz ?Birde camlara gündüz mü çekildi gece mi ?

lost93.jpg

Henry Gale siyahsa beyaz olan kim ? Bu adamın ismide mi yalan ?

lost94.jpg

Hey hey heyyyy bu resimdeki 3 kişinin 3’üde aynı değil mi ? 3 farklı kare…

lost95.jpg

Bu resimdeki Kate’nin babası mı yoksa Seyid’i serbest bırakan Amerikan askeri mi ?

lost96.jpg

Alın size bir kutup ayısı daha acaba senarist ne anlatmaya çalışıyor ?

lost98.gif

Aynı kareler içerisinde bu adamın hem elbisesi hemde saçı nasıl değişiyor acaba bir geçmişten birde gelecekten kareler mi var ? Yoksa çekim hatası mı?

lost99.jpg

Bir dakka soldaki Locke’un patronu değilmi ? Hani şu kutu şirketindeki ? Peki sağdaki ? O da Hugo ‘nun eski patronu Lotoyu kazandığında onu işçi yapmıştı.. Sonra Meteor düştü ve gidip bir kutu şirketi mi satın aldı ? Sonrada bizim ŞANSLI LOCKE’nin patronu mu oldu ?

lost111.jpg

Hugo’nun elindeki kutuda bir kayıp ilanı var dikkat ettiniz mi ? Yoksa o resimdeki Walt mı ? Kesinlikle O…

lost112.jpg

Bu resimde daha net bir şekilde Walt’ı görebilirsiniz peki Walt ne zaman kayboldu ? Adada değil mi ? Ama bu kutuların üzerinde Walt’ın kayıp ilanı nerden çıktı ? Yoksa bir zaman kırılması mı yaşıyoruz ? Sen kimsin ben kimim ?

lost113.jpg

Alın size bir kutupayısı daha yaw bu kutup ayılarında bir halt var ama neyse göreceğiz.

lost114.jpg

Bu rakamlarda gerçektende bir halt var ama neyse…

Devamına http://www.humpys.net internet sayfasından ulaşabilirsiniz arkadaşlar…

Ayrıca şuan 4. sezona geldim gerçektende dehşet mükemmel süper gidiyor heyecan dorukta…Sanırım ortada bir zaman kavramı var ama henüz çözemedim….

“Lost Sırları gizem ve ipuçları” üzerine 12 yorum

 1. Bu lost nedir böyle herkesin dilinde yahu.. 🙂 Ben de hiç izlememiştim. Geçenlerde msn’de birinin iletisinde tnt’de lost başladı yazısını görünce koşturdum hemen. Sırf merakımdan 15-20 dakika izleyip kapadım. Pek birşey anlamadım ama güzele benziyor. 😀

  Yanıtla
 2. gözünü kırpmadan 3 günde 3 sezonu bitiren varmış. şehir efsanesi sanırım 🙂 hergün 2 bölüm seyrediyorum bende şuan 3. sezondayım ama denildiği kadar abartı bir dizi yok. tamam action bilmeceler ohaa anları çoğunlukta ama çokda büyütmeyin. bazı yerler gereksiz duygusal ve 40 dk dolsun gidiyim mantığıyla çekilmiş. yinede güzel bir dizi ama fazla büyütmeyin 🙂

  Yanıtla
 3. yahu ne demek abartı değil.boyle bir dizi olabılır mı acaba dıyorum hep.losttan sonra baska bır dizi izlemez oldum.her hafat beklemek cok agır gelıyor bunyeme 🙂 herkes izlesin .öyle abuk sabuk dizilere saplanmayalım

  Yanıtla
 4. tamam lost harika dizi ama oz da prison break de heroes da cold case de yabana atılamaz diziler. gerçekten güzel diziler. ölmeden önce mutlaka izlenmeli

  Yanıtla
 5. Ömrümde pek çok dizi izledim ama LOST gibisini hiçbiryerde bulamazsınız.Alışılmışın dışında bir yapıt,tüm oyuncuların geçmiş yaşamlarında bir ortak noktası olunan,ama bunların adada farkına varıyorlar ve adanın gizemli insanları DİĞERLERİ…DİĞERLERİ fısıldayan insanlar bilmece gerilim heyecan korkuherşeyi bu dizide bulabilirsiniz.1 hafta da 4 sezonu bitirdim..Hergün 12-13 bölüm İnananın klaptırın kendinizi alıkoyamazsınız….

  Yanıtla
  • tabut ne alaka sen lost mu izledin bilmem ama çok izleme kör olursun. sen nerden izledin bende izlemek istiyorum tuşludan

   Yanıtla
 6. 2 kişi
  biri 1. sezon jack’in Babası ve 5. sezon sevgili john 6. sezonda ikisinide ayağı kaldıran sırrı inşallah öğreniriz..

  Yanıtla
 7. o jackle ilgili olan resmlere baktımda aklma direk benjamin ve widmore gldi. onların 5. sezonda dediklerine göre adayı terk eden geri dönemiyormş veya o siyah canavar tarfndan cezalandırılıyomş mesela benjamin döndü siah canavara gtti cezalandırlmak icn ve kızı alex karsısına cıktı. ceza almadı benjamin.
  blki jackde dha önceden adadydııı ve geri gönderildi ceza icin bunlarda mkaftı olablr. ve birdeo jacop sarısın heykelde yasayan adam onun sözleri dinleniyor ve herkesin ynına bir defada olsn cocklğnda veya büydüklerinde birdefa gtmiş. ve herks bağlantılı herks cezalı veya bska birsey.
  testeredede eskiden yapms oldkları seler icn odya hapsediodu onları testere onn gbide olablir. cok kafa karstırıcı şeyler ya:S

  Yanıtla
 8. ve jack ormanın icinde uyandı snra vincent gldi. jack braz durdu ayağa kalktı bekledi ve sahile doğru koşturmya basladı. jack sahilin o tarfta olduğnu neredn biliyordu ?herkesi benjamin gbi kendine nasıl inandırabiliyordu. benjamini ambara hapsettiklerinde neden öldürmelerine izin vermemsti? bence jackde önceden onlardan biriydi. htta diğer sezonlardada onlarda biride olabilir.

  Yanıtla
 9. bende lost izlemedim ama oyunu var ama ilginç bu arada şaşırcaksınız ama ben 9 yaşındayım ama biliyorum

  Yanıtla

Yorum yapın