MenuBurada.com

menuburadaMenuBurada.com, restoranların menü ve bilgilerini içeren bir bilgi kaynağı olarak karşımıza geliyor. Restoranların güncel menü fiyatlarını, fırsat ve kampanyalarını Menuburada.com üzerinden inceleyebilirsiniz.

Restoranlardan sipariş için restoranlar hakkında bilgi ve telefon adresleri de unutulmamış.  Güncel menü fiyatları yanı sıra, özel kampanyaları ve fırsatları site üzerinde görebiliyoruz.

Sisteme restoranlar ücretsiz olarak kayıt olup, menülerini ve restoran bilgilerini yönetebilmekteler. Kendi menülerini çeşitli araçlarla da kendi web sayfalarında veya Facebook, Twitter gibi ağlar üzerinden paylaşabilmelerine olanak veriyor.

Kullanıcılar, restoranların menü ve iletişim bilgilerine kolayca ulaşırken, restoranlar da kendi sayfalarını istedikleri doğrultuda yönetebilmekteler. Bu hizmet karşılığında restoranlardan herhangi bir ücret talep edilmiyor. Bir yandan fırsat ve kampanyalarını doğrularken diğer bir yandan da müşterilerine daha hızlı ulaşabiliyorlar.

Sistemde şuan 1.045 adet restoran kayıtlı. Her hafta yaklaşık olarak sisteme 100 kadar restoran kayıt ediliyor.

Kullanıcı tarafında da sisteme kayıt yapılabiliyor. Bu sayede kullanıcılar restoranlara puan verebilmekte. Puan verilirken Lezzet, Doyuruculuk, Hız, Hizmet ve Ortam gibi kategorilerde birden beşe kadar yıldız verilebiliyor.

Kullanıcılar için bir diğer avantaj, sisteme kayıt olunduğunda ev, iş, okul gibi ekledikleri konumlara uzaklıklarını öğrenebiliyorlar. Restoranları ayrıca sevdiklerine veya listelerine ekleyebiliyorlar.

  • Restoranların menü ve telefonlarını saklamanıza gerek kalmaz.
  • Sizin için toplar, günceller, kampanya ve indirimleri takip ederiz.
  • Size en yakın ve en “___” restoranları bilirsiniz.
  • Konumunuzu ekleyerek size en yakın restoranları bulabilirsiniz.
  • Restoranlara puan verebilirsiniz.
  • Lezzet, doyuruculuk, hız, hizmet/servis ve ortam bakımından puan verebilirsiniz.
  • Sevdiğiniz restoranlardan mütevellit kişisel restoran rehberinizdir.

Umarım sizlerin de hoşuna gidecektir… http://www.menuburada.com

Yorum yapın