NetSec Güvenlik Bülteni 1 Yaşında

Ağ ve bilgi güvenliği kavramı ve kapsamları üzerine kurulmuş olan NetSec Güvenlik Bülteni bu konulardaki bilinirliği artırmak ve bilinç sağlamak amacı ile Eylül 2009’da Bilgi Güvenliği Akademisi tarafından kurulmuştur. Eylül 2009’dan bu yana başlayan güvenlik bültenleri bugün 1 yaşını doldurdu.

NetSec Ağ ve Bilgi Güvenliği topluluğu ve üyeleri tarafından oluşturulan bu bültenler sürekli kendini yenilemekte ve sistem kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak geliştirilmektedir.

NetSec Güvenlik bültenine üye olmak için ; http://netsec.lifeoverip.net adresinden üye olabilir, bültenleri okuyabilirsiniz.

Ayrıca Bilgi Güvenlik Akademisine ; http://www.bga.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

“NetSec Güvenlik Bülteni 1 Yaşında” üzerine bir yorum

  1. Her zaman ki gibi konu secimi guzel ve kendini bu konuda uzman sanan goevli arkadaşlara ornek olur patronlarına da ornek olur ben zamanın da internet sayfası guvenlik eğtimi almış dım ancak gordumki zamanla yenilemek sektoru bilmek takib cisi bilincli olarak sart ben kendi bilgisiyarım icin guvenlik yazılımı alırken araştırma gerceklestirdim ve en iyisini aldım daha once iş yerimde ki uzman arkadaş micrasoft testcisi ve iş yerin de bu yazılımları tek tek testini gerceklestirdi yakın dan gordum bir de chip dergisinde guzel guvenlik yazılım test gordum lutfen bilincli olalım sonrası duşunmek istemiyorum aldıgım yazılım da kaspersky security 2011 dir teakolik lutfen bizi bilgilendirmeye devam

    Cevapla

Yorum yapın