Office Mobile 2010 Şimdi Windows Phone 7’de

Günümüz teknolojisinde artık mobil olmak hemen hemen herkesin ortak noktası haline gelmeye başladı. Özelliklede akıllı telefonların yükselişi ile teknolojide yepyeni devrimleri izliyoruz. Mobil platformlar farklı işletim sistemleri ile her geçen gün yeni teknolojileri biz kullanıcılarına sunmakta.

İşte bu teknolojilerden bir tanesi olan Microsoft Mobil platformu akıllı telefon piyasasında sağlam adımlarla ilerlemekte. Microsoft’un Windows Phone 7 işletim sistemi için Office deneyimi yaşayabilirsiniz.  Microsoft’un mobil platformu şimdiyle kadar hep birinci tercihim oldu. Bir ara Andoid’e kafayı yoracaktım ama henüz fırsatım olmadı. Neyse gelelim konumuza. Biraz önce aldığım bir e-postada Mobil platformlarda en önemli yazılımlardan bir tanesi  Office Mobile, Windows Phone 7 için piyasaya sürülmüş…

Microsoft Office Mobile 2010, işte, evde veya okulda her gün kullandığınız güçlü Microsoft Office araçlarını özellikle küçük aygıtlar için tasarlanan zengin arabirimleriyle Windows phone’unuzun ekranında. Office belgelerinizi aslına uygun olarak görüntüleyip düzenlemeden yoldayken not almaya kadar işlerde Office Mobile, elinizden gelenin en iyisini yaptığınız her yerde ve her zaman üretken kalmanız için dünya çapında bir deneyim sağlıyor.

Bu deneyim için; http://office.microsoft.com/en-us/mobile/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

Not: Ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.

Yorum yapın