Oyun Sektörüne Gamoba Damgası

gamobaGamoba aslında oyun odaklı bir e-ticaret sitesi. Geniş ürün yelpazesi, çeşitli kampanyalar ve avantajlar ile konsol, oyun, elektronik ve aksesuara dair hemen hemen her şeye tek tıkla erişebilirsiniz.

Türkiye’nin eğlence odaklı ilk dikey e-ticaret sitesi Gamoba, sektöre hızlı bir giriş yapıyor. Oyun, elektronik ve aksesuar ürünlerinin vazgeçilmez adresi olmaya hazırlanan Gamoba, ürün çeşitliliğini hızla arttırarak kısa bir zaman içinde  e-ticaret sektörünün en çok tanınan markalarından biri olmayı hedefliyor.

Gamoba, Türkiye’nin öncü isimlerinin ortak girişimi olarak dikkatleri çekecektir. Sina Afra, Tolga Tatari ve Ahmet Emre Sarı’nın ortağı olduğu yatırım şirketi Akinon, Türkiye’nin en büyük oyun ve elektronik distribütörü Aral‘dan Emir Aral ve internet sektörünün genç ve başarılı isimleri Hakan Baş ile Alper Afşin Özdemir’in yatırım şirketi Krombera İnternet Yatırım A.Ş. ortaklığı ile  www.gamoba.com adresinde hizmet veriyor.

Gamoba geniş ürün yelpazesi, kampanyaları ve avantajlı fiyatları ile öne çıkıyor.

PC ve konsol oyunlarından, tablet bilgisayarlara ve farklı çeşitlilikte aksesuarlara kadar oyun ve elektroniğe dair tüm ürünleri özel kampanyalar ve avantajlı fiyatlar ile oyun tutkunlarının beğenisine sunan Gamoba, kullanıcıların satın almayı planladıkları oyun ve aksesuarlar hakkında detaylı bilgileri de barındırıyor.

Gamoba Genel Müdürü Onur Atahan, “www.gamoba.com”da bilgisayardan konsol oyunlarına kadar tüm farklı platformlar için oyuna dair her şeye kolayca erişilebilecek. Oyun tutkunları ayrıca oyun deneyimlerini iyileştirecek elektronik cihazlar, oyun kolları, taşıma çantaları ve diğer tüm oyun aksesuarlarına Gamoba güvencesi ile sahip olabilecek. Ek olarak elektronik odaklı çok çeşitli ürünler de bu platformda yer alacak. Gamoba üyeleri, farklı avantaj ve uygun fiyatlı ürünleri havale, EFT veya kredi kartı gibi alternatif ödeme yöntemleri ile sahip olabilecek diye konuştu.

Yorum yapın