Oyun Severler İçin Yeni Bir Sayfa…

Sizlere yeni bir internet sayfası tanıtmak istiyorum. Fırsat buldukça bu tip tanıtımlar yapmaya çalıştığımı biliyorsunuz. Yine dikkatimi çeken internet sayfalarından bir tanesi olan Leadergamer ziyaretlerinizi bekliyor.

2009 yılında yayın hayatına başlayan leadergamer.com gün geçtikçe oyun dünyasında yükselmeye başlayan platformlardan bir tanesi.
3 kişilik yazar kadrosu ile hayatına başladı ve  sürekli gelişen sistemi ile yayın hayatına devam ediyor.  Oyunseverler için geliştirilen bu platformda 8 kişilik bir yazar kadrosu oyun dünyasından haberleri okuyucuları ile paylaşıyor.  Leadergamer.com adresinde oyunlarla ilgili haberler videolar ve bunların yanı sıra konsol haberleri yayınlanmakta.

http://www.leadergamer.com
http://www.facebook.com/leadergamer

“Oyun Severler İçin Yeni Bir Sayfa…” üzerine 4 yorum

  1. Sağol kuzen paylaşım için, iyi bir siteye benziyor. Türkiyede millet zaten oyun delisi artık iyice mübtela olurlar :D

    Cevapla
  2. Siteyi inceledim, Alexa, Pagerank değeri düşük olmasına rağmen içeriği gerçekten güzel. Güzel bir siteye yer vermişsin.

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)