Oyuncular İçin; Snopy Rampage SN-R5 Mikrofonlu Kulaklık

Snopy Rampage SN-R5 (8)Segment Bilgisayar’ın Snopy markası ile ülkemizde satışa sunduğu Snopy Rampage SN-R5 Mikrofonlu Kulaklık oyun tutkunları göz önüne alınarak üretilmiş.

Oyuncular genelde klavye, fare ve kulaklık gibi ekipmanlara çok bütçe ayırırlar. Birçok ekipman da maalesef ki kısa süre içerisinde arıza yapar veya bozulur. Oyuncuların bu ekipmanlara saatlerce ve ağır bir şekilde davranması maalesef ki kaçınılmaz sonu kısa sürede karşılarına getiriyor. Bu yüzden birçok oyuncu yüksek bütçelerle kaliteli ekipmanlara yönelmektedir. Birçoğu ise piyasadaki uygun fiyatlı kaliteli ekipmanları araştırır. Bugün bahsedeceğim ürün, fiyatı ile dikkatinizi çekecek kaliteli ekipmanlardan bir tanesi olarak karşımıza geliyor.

Snopy Rampage SN-R5’i incelemeye başlayalım.

Kutusundan çıkarttığımız zaman kalın kablosu ve ergonomik tasarımı dikkatimi çekti. Kafanıza yerleştirdiğinizde hiçbir rahatsızlık vermiyor.

SN-R5 modeli kulaklık gerçekten de şık bir tasarıma sahip. Kulaklıklar kulağınızı tamamen kapatıyor. Üst kısmındaki esneyebilen yapısı sayesinde kafamıza takmak için uğraşmadan rahatça takabiliyoruz. Üst kısımda kafanızı saran bölüm hem yumuşak hem de çok esnek ve yan taraftaki çelik bağlar sayesinde aşağı yukarı rahatlıkla gerilebiliyor.

Kırmızı ve mavi renk seçenekleri ile karşımıza gelen Snopy Rampage SN-R5 mikrofonlu kulaklık sağlam bir yapıya sahip. Sol kulaklığın uç kısmında sabit bir mikrofon görüyoruz. Kulaklığın dış kısımları ise müzik setlerindeki hoparlör görüntüsü verilerek ayrı bir hava katılmış. Ayrıca kullanırken USB portunu bağlarsanız farklı renklerde ışık saçarak ayrı bir hava katıyor. Elbette ki bu ışıkların yanması için USB portu bağlantısı yapmamız gerekiyor. Aksi takdirde ışıklar yanmayacaktır.

Sol kulaklığın hemen arkasında bir ses ayarı konulmuş. Elinizi sol kulaklığa attığınızda rahatlıkla kumanda edebiliyorsunuz. Bu ayar sayesinde bilgisayara ihtiyaç duymadan kulaklık sesini açıp, kapatabiliyoruz. Kulağımıza oturan kısımlar ise gayet yumuşak bir sünger kullanılarak rahat bir kullanım amaçlanmış. Ancak uzun süreli kullanımlarda terleme yapabileceğini düşünüyorum.

Snopy Rampage SN-R5 (8)   Snopy Rampage SN-R5 (9)   Snopy Rampage SN-R5 (11)

Kulaklığımızı ilk elimize aldığımız zaman kalın kablosu dikkatinizi çekecektir.

İnternet kafe işletmecileri için bir numara! İnternet kafelerde kulaklıklar, fareler ve klavyeler sürekli bozulur. En büyük sorun ise kablolarının kopmasıdır.

devamı bir sonraki yazımda…

“Oyuncular İçin; Snopy Rampage SN-R5 Mikrofonlu Kulaklık” üzerine 3 yorum

 1. Kulaklığın tasarımı güzel. Fiyat-performans açısından da gayet iyi. Yalnız kulaklığın göze battığı bir yönü mikrofonu. Kraken veya Siberia tarzı kulaklığın içine geri ittirilebilen bir mikrofon yapılsaymış daha iyi olurmuş. Japon yapıştırıcısıyla birşey tutturmuşsun gibi duruyor. İleride fiyatının yükseleceğini düşünüyorum. Ve evet internet kafeler için birebir bir kulaklık olmuş. Hem fiyatı şuan uygun olup hem konforlu hem sağlam hem de kaliteli bir ses sağlıyor. Her ne kadar oyuncu kulaklıkları için daha kaliteli ürünlerin alınmasını gerektiğini düşünsemde SN-5 gayet iyi.

  Yanıtla
  • Hayır kardeş o usb kulaklığın üzerinde olan ışıklı ledlerin kablosu
   Yani ses gelmez sadec ledler yanar

   Yanıtla

Yorum yapın