PolyPad Yeni Ürünü Space 10.1 ile Karşınızda

PolyPad-Space-10.1Hızla gelişmekte olan Tablet PC pazarında, yerel marka olarak akla ilk gelen isimlerden olan PolyPad yeni modeli Space 10.1 ile fiyat/performansın ötesine geçiyor.

Samsung işlemci ailesinin en güçlü üyesi olan Exynos 4412 ve 4 çekirdekli işlemcisi ile gerçek performans ihtiyacında olan tüketicileri yine uygun fiyatı ile yakalamayı hedefliyor.

Türkiye’de ilk lokal markalı Android tablet PC’yi 2010 yılında piyasaya sunmuş olan PolyPad, yine bir ilki gerçekleştirerek 4 çekirdek işlemci ailesine giriş yapıyor.

10.1 inch süper IPS ekrana sahip olan Space 10.1 Wifi modelinin yanı sıra Space 10.1 3G modeli ile mobilite ihtiyacı olan kullanıcılarına da esneklik sunmaktadır.

9,5 mm. Kalınlığındaki ultra slim ve Alüminyum alaşımlı kasası hem sağlamlık hem de estetik bir deneyim sunmaktadır.

16GB Dahili hafızaya sahip olan PolyPad Space 10.1, MicroSD yuvası ile 32GB ek hafıza sağlayabiliyor. Ön ve arka kamerası ile görüntülü görüşme ve fotograf olanağı sağlayan PolyPad Space 10.1, Android4.0 ICS işletim sistemi ile tüm ihtiyaçlarınıza karşılık vermeye aday.
Güçlü Samsung 4 çekirdekli işlemcisinin yanı sıra grafik işleme performansı ile aynı zamanda taşınabilir bir oyun konsolu, en güncel 3D oyunları rahatlıkla oynayabilme imkanı sağlamaktadır.

PolyPad Space 10.1 Wifi modeliyle 799TL, 3G modeli ile 899TL raf fiyatından kullanıcılar ile buluşarak beklentilerin fazlasını uygun fiyatı ile karşılıyor.

Yorum yapın