Pronto Tour Etkinliği

Geçen cuma yoğun bir şekilde haftayı kapattım. Aslında geçen haftaki yoğunluğumu bir şekilde atmak için güzel bir fırsat oldu diyebilirim.  Cuma akşamı bbase’de Pronto Tour yetkilileri ile birlikte muhabbet ettik. Pronto Tour yetkilileri yaklaşık olarak 1 saat boyunca kendilerini, neler yaptıklarını, vizyonlarını anlatırken ben de Cafe Nero’nun o güzel çayını kocaman fincanlarla keyifle yudumluyordum.

Etkinliği düzenleyen Ütopik Farm yetkililerine ve Pronto Tour yetkililerine buradan teşekkür etmek isterim. Tatil yaparken nelere dikkat etmek gerektiğinden tutun da bir rehberin ne kadar büyük önemi olduğuna kadar birçok konuda bilgi sahibi olduk. Düşünsenize tatile çıkıyorsunuz, hiç bilmediğiniz bir ülkedesiniz, hatta dil bile bilmiyorsunuz kıytırık bir rehberiniz var? Eğlenceli geçmesi gereken bir tatilin size zehir olmasını sağlayabilir.

Ne kadar çok masraf edilse de, en iyi otel seçilse bile rehberin ne kadar önemli olduğunu kavramış oldum 🙂  Şimdiye kadar tatile çıkarken ya arabama atlayıp gittim ya da 3-5 arkadaş kamp çadırlarımızı sırtlayıp otobüslere atlardık. Fakat Pronto Tour tatil kavramına farkı bir açıdan bakmamı sağladı diyebilirim.

Pronto Tour Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bey ve Pazarlama Müdürü Sarp Bey ile samimi bir muhabbetten sonra arkadaşlarla vedalaşıp yola koyuldum. Taksim’den Uydukent’e geçmek açıkçası bana her zamanki gibi koydu 🙂 Fakat bu güzel muhabbete değdiğini söylemek isterim.

“Pronto Tour Etkinliği” üzerine 2 yorum

  1. çok keyif dolubir geceydi, arada bir tweetlerim ile sizleri kahkahaya boğmuş olmakta beni çok eğlendirdi 🙂
    hala söylüyorum, Pronto Tour yetkilileri cidden cesur tur olayını kişisele kadar indirmeleri büyük cesaret

    Yanıtla

Yorum yapın