Red Hat “Altıncı Yenilikçilik Ödülleri” İçin Başvurular Başladı

Teknoloji liderlerini belirlemek için yedi kategoride adaylık başvuruları kabul ediliyor. Dünyanın lider açık kaynak ve bulut bilişim çözümleri sağlayıcısı Red Hat, bugün, 26-29 Haziran 2012’de Boston’da gerçekleştirilecek olan Red Hat Zirvesi ve JBoss World’de sunulacak altıncı Red Hat Yenilikçilik Ödülleri için adaylık başvurularının açıldığını duyurdu.

Red Hat müşterileri ve ortakları, Red Hat teknoloji portföyünü kullanarak iş değeri ve yenilikçilik sağlamaya devam ediyor. Bu ödül programı,  bu kuruluşları Red Hat çözümlerini kullanımlarından ötürü takdir etme ve onurlandırma fırsatı sunuyor. Kuruluşlar yedi kategoride adaylık sunma fırsatına sahip olacak ve kategorilerin galipleri Red Hat uygulamasının benzersizliği, karmaşıklığı ve büyüklüğüne göre seçilecek.

2012 Red Hat Yenilikçilik Ödülleri Kategorileri:

  • Optimize Sistemler  Açık kaynak çözümleri ile sağlanan çarpıcı performans, ölçeklenebilirlik ve/ya da çığır açıcı geliştirmeler.
  • Yeni Nesil İş Uygulaması Red Hat çözümlerini kullanarak ister geleneksel, ister mobil, isterse bulut olsun, başarılı yeni nesil uygulamaları oluşturma, koruma ve dağıtma performansı.
  • Üstün Açık Kaynak Mimarisi – Red Hat çözümlerine dayalı mimariler oluşturmak üzere Red Hat platformu, aracı yazılımı, bulut ya da depolama çözümlerinin kombinasyonu.
  • Çarpıcı Alternatifler  – Tescilli çözümlerden Red Hat platformu, aracı yazılımı, bulut ve/ya da depolama çözümlerine en başarılı geçiş.
  • Kapsamlı Ortak Ekosistemi Red Hat’in genişleyen ortak ekosisteminin Red Hat platformu, aracı yazılımı, bulut ve/ya da depolama çözümlerine dayalı yenilikçi mimariler oluşturmak üzere en başarılı kullanımı.
  • En İyi Aracı Yazılım Uygulaması – JBoss Enterprise Middleware portföyünün en ileri kullanımı.
  • En İyi Depolama Uygulaması – Red Hat depolama yazılımının en ileri kullanımı.

Red Hat Yenilikçilik Ödülleri için başvurular 16 Mart 2012’ye dek kabul edilecek. Yedi kategorinin her birinde bir galip belirlenecek. Bu kategori galipleri arasından, çevrimiçi oylama yoluyla topluluk tarafından Yılın Red Hat Yenilikçisi seçilecek ve 2012 Red Hat Zirvesi ve JBoss World’deki ödül töreninde açıklanacak.

Her başvuru iş ve açık kaynak teknolojisi alanlarından uzmanların oluşturduğu bir kurul tarafından değerlendirilecek. Bu kurulda diğerlerinin yanında, şu kişiler bulunuyor: Joe Brockmeier, editör/yazar, ReadWriteWeb; Lee Congdon, Bilişim Kurulu Başkanı, Red Hat; Jim Kaskade, Stealth Startup İcra Kurulu Başkanı, PARC EIR, GigaOM analisti; Jay Lyman, kıdemli analist, Enterprise Software, 451 Research; Scott Merrill, katılımcı, TechCrunch; Craig Muzilla, başkan yardımcısı ve genel müdür, Middleware, Red Hat.

2012 Red Hat Yenilikçilik Ödülleri konusunda daha fazla bilgi edinmek ve adaylık başvurusu yapmak için, lütfen şu adresi ziyaret ediniz: www.redhat.com/summit/awards. 2012 Red Hat Zirvesi ve JBoss World hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen şu adresi ziyaret ediniz: www.redhat.com/summit.

Yorum yapın