Samsung Genoa GT-C3510 İnceleme -3

Bu gece Samsung Genoa ile  izlenimlerime son noktayı koymak istedim. Bu yazımda siz değerli okuyucularıma Samsung Genoa GT-C3510 dikkatimi çeken ve sizlerle paylaşmak istediğim özelliklerine değineceğim. Samsugn Genoa C3510 dokunmatik ekranlı telefonlar arasında uygun fiyatı ile dikkat çeken ve ilgi odağı olacak bir cihaz.  Günümüz teknolojisinde artık dokunmatik ekranlar vazgeçilmez bir hale gelirken Samsung dokunmatik ekranlı cihazlar arasında uygun fiyatlı olarak Genoa’yı geliştirmiş ve piyasanın bu açığına bir alternatif olarak Genoa CT-3510’u sunmuş.

Genoa inceliği, tasarımı ve hafifliği ile  dikkatl çekiyor. Oldukça sadece ve şık tasarımı ilgi odağı olmasını sağlayacak.  Ekran büyüklüğü yeterli düzeyde.  Dokunmatik arayüzü ise gayet başarılı olarak dizayn edilmiş.  İşletim sisteminde menülerde veya sayfalar arasındaki geçişlerde rahat bir kullanım sağlıyor. Birçok dokunmatik ekranlı cihazda  ekran üzerindeki sürükleme problemleri Genoa için sorun olmaktan çıkmış. Sayfa geçişleri ve menüler rahatlıkla kontrol edilebiliyor.

Ekran klavyesi ise normal tuşlu telefonlarla aynı şekilde dizayn edilmiş. Aslında Qwerty klavye olarak karşımıza gelseydi çok daha hızlı ve rahat bir yazım sağlayabilirdi.  Cihaz üzerinde Wifi yok.  İnterneti tamamiyle 3G üzerinden kullanmaktasınız.  Sosyal paylaşım ağları ile entegre edilmiş işletim sistemi internet dünyası ile bütünleşmenizi sağlıyor.

Cihaz üzerinde ekstra bir 3,5mm kulaklık girişi olması beni benden aldı diyebilirim.  Normalde şarj girişi üzerinden standart Samsung kulaklık kullanmanın yanısıra ek olarak cihazın üst tarafına 3,5mm kulaklık girişi eklenmiş. Tabiki normal kulaklıklarımızı bağlabilmemiz düşünülmüş.  Hatta portatif kolon bile kullanabilirsiniz. Yalancı arama özelliği ise tam aradığım bir fonksiyon.  Birçok gelişmiş telefonda olmayan ve sizi sıkıntılı zamanlarda kurtarabilmesi için düşünülmüş :)

Cihaz üzerinde kamera ise unutulmamış. 1.3Mp kamerası ile rahatlıkla çekim yapabilmekte ve fotograf çekebilmektesiniz. Kamera ve fotograf ayarları profesyonelce düşünülmüş.  Fiyatına bakıldığında birçok özelliği ile dikkatimizi çeken Genoa birçok üründen çok daha fazlasını sizlere sunmakta.

Samasung’a uygun fiyatlı kaliteli ve dokunmatik Genoa için teşekkürlerimi sunarım.

“Samsung Genoa GT-C3510 İnceleme -3” üzerine 20 yorum

  1. Arkadaşlar Bu telefonda Wifi yok Çok üzüldüm bendede Bu telefondan var ondan Wifi aradım aradım bulamadım :(

    Cevapla
  2. Çok Kötü bir telefon ben hiç tavsiye etmem telefonu yanına kattığın zaman. Kapanıyor 1.3 kamera hiç çekmiyor telefon konuşturmuyor mp4 dinlenmiyor wifi yok kendi paramızla internet alacak verdiğimiz paraya değmiyor sesi çıkmıyor dokunmatiği çok kötü en iyisi xpress mucid ….

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)