Samsung’un Yeni Uygulaması SideSync

Samsung SideSync (2)Basın Bülteni – Dijital medya ve dijital yakınsama teknolojilerinde global bir lider olan Samsung Electronics Co. Ltd, tüm Windows işletim sistemli bilgisayarlarında yer alacak olan SideSync teknolojisini tüketicilerin beğenisine sunuyor. Samsung’un SideSync teknolojisi kullanıcıların bilgisayarlarındaki çalışmalarını, basit ve kolay bir şekilde ICS* ve üstü Android işlemcili Samsung akıllı telefonlarında sürdürmelerine olanak sağlıyor.

SideSync teknolojisi, hem verimlilik hem de eğlence için cep telefonu, tablet, masa ve dizüstü bilgisayar gibi birden çok cihaza ihtiyacı olan Samsung ICS* ve üstü android işletim sistemli cep telefonu ve Samsung PC kullanıcılarının hayatlarında bir devrim yaratıyor.

Samsung, SideSync uygulaması ile zengin ve kusursuz bir deneyim sunuyor…
SideSync uygulaması, kullanıcılar için sahip oldukları tüm cihazlarda ortak kullanım deneyimi yaratan; cihazlar arasında ekran görüntüleri paylaşımını, mouse ve klavyesinin akıllı cep telefonlarında kısa mesajlara ya da e-postalara cevap vermeyi, cep telefonundaki bilgileri bilgisayara yedeklemeyi ve cep telefonunun bilgisayardan şarj edilebilmesini sağlayan bir uygulama.

SideSync farklı görevler için farklı cihazlar kullanmanın beraberinde getirdiği zorlukları ve karmaşıklığı azaltmaya yardımcı oluyor. SideSync tüm bu cihaz trafiğini azaltarak kullanıcıların kendi tercih ettikleri bir cihazı kullanmalarını mümkün kılıyor. SideSync teknolojisi, kullanıcılara, hem çalışırken hem de oyun oynarken en verimli kullanıcı deneyimini sunuyor.

SideSync uygulaması ile senkronizasyon işlemi oldukça kolay gerçekleştiriliyor. Bu sayede kullanıcılar dizüstü ya da tablet bilgisayarlarındaki çalışmalarını cep telefonlarında kolayca sürdürebiliyor ve işlerinde minimum kesinti yaşıyor. SideSync ayrıca kullanıcı deneyimini harita, fotoğraf ve diğer multimedya içeriklerini düzenlemek için daha geniş görüntüleme özelliği de sunarak zenginleştiriyor; oyunların ve öğretici videoların kaydedilmiş ekran görüntülerini göndererek içerik paylaşım seçeneklerini artırıyor. Uygulamaların, önemli dosyaların ve fotoğrafların gerçek zamanlı olarak kaydedilmesi anlamına gelen otomatik yedekleme özelliği de kullanıcılara rahat bir nefes aldırıyor.

Samsung SideSync (3)   Samsung SideSync (2)   Samsung SideSync (4)

SideSync uygulamasına sahip olmak için…
Samsung’un ICS* ve üstü Android işletim sistemli cep telefonlarını desteklemekte olan SideSync uygulaması, ATIV dizüstü bilgisayarlar, tabletler ve Windows 8 işletim sistemli (32/64bit) One PC ile uyumludur.

SideSync tüm Windows 8 işletim sistemli ATIV modellerinde masaüstü uygulama olarak önceden yüklenmiş şekilde sunuluyor. SideSync, ATIV olmayan modellere yüklenmek istendiğinde 29,99 $’a satın allınabiliyor.

Cep telefonları için ise, SideSync uygulaması ATIV markası çatısında yer alan ürünlere bağlanıldığı anda otomatik olarak yükleniyor. Uygulamaya ayrıca Samsung Apps’ten de ulaşarak indirebilirsiniz. Bu uygulama yakın zamanda kablosuz bağlantı ile de mümkün olacak.

Yorum yapın