Somedya Gelişiyor…

Somedya’da yenilikler devam ediyor. Aylardır kullanmaktayım ve Sosyal Medya Monitör olarak benim işlerimi rahatlıkla yapan bir yazılım olduğunu belirtmek isterim. Yazılım üzerinde sürekli eklemeler yapılmakta ve Somedya ailesi bu konuda bana büyük destek vermekte.  Eklenmesini istediğim birçok özellik kısa sürede aktif oldu.   Teknolojik bir hizmet ya da ürün sunuyorsanız muhakkak ki teknolojik gelişmeleri takip etmeli ve bu gelişmeler ışığında kendinizi geliştirmelisiniz.  Somedya bu konuda kendinden bekleneni fazlası ile yerine getirebilmekte.

Somedya nedir? Ne işe yarar sizlere önceki makalemde bahsetmiştim.  Ayrıca Gtalk özelliği gibi birçok özelliğini ve gelişmeleri sizlere haber vermeye çalışmaktayım. Bugün aktif olan yeni özelliği ise data işleme ekranında geliştirildi. Yeni özellikte dataları işlerken topluca negatif, pozitif, notr olarak işaretleyebilmektesiniz. Ayrıca marka kategorisine alma, dil değiştirme gibi toplu değişiklikleri tek bir tıklama ile yapabilir hale geldik.

Bu özellik sayesinde 3000 işlenmemiş datayı birkaç dakika içerisinde etiketleyip işleyebildim. Hem marka hem de ajanslara özelliklede veriyi inceleyen işleyen kişiler için büyük bir zaman kazancı sağlıyor. Toplu düzenleme ile birlikte gelen dil seçeneği değiştirme özelliği ise dil konusunda ayrım yapılabilmesini, müşteriye gerçek dil ayrımını yapabilmeyi sağlamaktadır. Global markalar için gerçekten de altından kalkılamayacak büyük iş yükü olan dil seçimi Somedya için birkaç tıklamaya bedel…

Data işleme ekranına gelen dataları istediğiniz gibi Türkçe, ingilizce veya diğer dillere tek bir tıklama ile aktarabilmektesiniz. Birçok dile destek veren Somedya data işleme ve veriyi grafiklendirme özellikleri ile markaların Sosyal Medya Monitoring ihtiyaçlarını karşılamakta. Somedya ile markanız için internet dünyasında neler konuşuluyor? Markalarının durumu nedir? Kim ne görüş bildirmiş? Her konuşmayı monitör edebilirsiniz.

Bilgi için; Somedya.com

“Somedya Gelişiyor…” üzerine bir yorum

Yorum yapın