Somedya Gtalk ve MSN’e Dadandı…

Sizlere bir ara Somedya’dan bahsetmiştim. Sosyal medya arama aracı yada Sosyal Medya Monitoring yazılımı diyebiliriz. Somedya hakkında bilgi almak için şu yazıma bakabilirsiniz. Bugün siz değerli okuyucularıma Somedya’nın yepyeni bir özelliğinden bahsetmek istedim.

Somedya’nın yeni özelliği artık online mesajlaşma servisleri ile sizinle iletişim kurması. Evet yanlış duymadınız. Somedya üzerinden takip ettiğiniz kelimeleri Gtalk yada MSN üzerinden size gönderebilmekte. Bulduğu sonuçları size mesajlaşma servisleri üzerinden anında gönderebiliyor. Bu özellik sayesinde Somedya’ya login olmadan bir mesajlaşma hizmeti üzerinden tüm takibinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken kontrol paneliniz üzerinde Gtalk yada MSN’i seçip e-mail adresinizi yazmak. Diğer tüm işleri Somedya hallediyor…

http://www.somedya.com/

“Somedya Gtalk ve MSN’e Dadandı…” üzerine bir yorum

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)