Somedya Yeni Yıla Red Alert ile Giriyor…

Sosyal medya raporlama ve analiz işlerimde en büyük yardımcım olan Somedya  yeni yıla yepyeni bir özelliği ile birlikte giriyor.  Bu yeni özellik sayesinde hiçbir feed yada gönderiyi kaçırmadan anında müdehale şansına sahip oldum. Bu özelliği ile Somedya,  Gtalk ve E-mail ile anında bildirim gönderebilme yeteneğine sahip oldu.

Yeni özellik kontrol panelinizde ekleyeceğiniz kelimeler hakkında çıkan yazıları G-talk yada e-mailinize anlık olarak gönderebilmeyi sağlamakta.  Sürekli olarak Gtalk üzerinden bana aradığım kelimeler için sohbet penceresi açıp bildirim sağlamakta.  Üstelik ek bir yazılım yada ayar gerektirmiyor.

Çok yakında MSN desteği ile gelecek olan Somedya,  RedAlert özelliği ile birçok kullanıcısına müthiş kolaylık sağlayacak. Şimdilik e-mail ve Gtalk desteği ile dört dörtlük olarak çalışmakta.

Somedya Hakkında;

Web; http://www.somedya.com/

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)