Sony Ericsson Xperia X10 mini ile Android Kolaylığı Cepte

Dünyanın en küçük akıllı telefonu Sony Ericsson Xperia X10 mini ile Android Kolaylığı Cepte!

  • Sony Ericsson, akıllı ve güler yüzlü Xperia X10 mini ile Android kolaylığını cebinize taşıyor.
  • Dünyanın en küçük ve eğlenceli akıllı telefonu Xperia X10 mini ile Android Market artık size de açık!
  • Cebinizi ücretsiz Android Market uygulamaları ile özelleştirin.
  • Xperia X10 mini, ergonomik kullanımı ile reddot tasarım ödülüne layık görüldü ve European EISA tarafından 2010-2011’de
  • Avrupa’nın En İyi Cep Telefonu seçildi.

Xperia X10 miniye, Turkcell İletişim Merkezleri ve Turkcell’in anlaşmalı olduğu zincir mağazalarda, internet paketiyle birlikte ayda 35 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

21 Mart 2011 ‒ Sony Ericsson, akıllı ve güler yüzlü Xperia X10 mini ile Android kolaylığını cebinize taşıyor. Android Market açık olarak gelen Xperia X10 mini, cebinizi ücretsiz Android uygulamaları ile özelleştirmenizi sağlıyor. Dünyanın “en eğlenceli akıllı telefonu” Xperia X10 mini, Turkcell İletişim Merkezleri ve Turkcell’in anlaşmalı olduğu zincir mağazalarda, internet paketiyle birlikte ayda 35 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Sony Ericsson’un Xperia serisi için geliştirdiği özel uygulamalarla cepte konforun ve eğlencenin tarifini yeniden yapan küçük ama şaşırtıcı Xperia X10 mini’de akıllı ve eğlenceli bir telefonda ne ararsanız var: Kolay şebeke kurulumu, hızlı e-posta ayarları, Android Market ile 100 binden fazla kullanışlı ve eğlenceli ücretsiz uygulamaya erişim ve Android browser ile süper hızlı internet deneyimi! Ergonomik tasarımı ve küçük boyutlarıyla elinizden düşüremeyeceğiniz Xperia X10 mini, aynı zamanda kıyafetinizi tamamlayan şık bir aksesuar olacak.

Küçük ama marifetli Xperia X10 mini, Facebook gibi sosyal medya araçlarını son derece kullanışlı bir ekranda birleştiren Sony Ericsson Timescape uygulamasıyla birlikte geliyor. Xperia X10 mini’nin süper duyarlı dokunmatik ekranı ile telefonunuzu tek elle kullanabilir ve iletilerinizi yine tek bir dokunuşla Facebook, Twitter gibi ortamlarda anında paylaşabilirsiniz. Android tabanlı Xperia X10 mini, sürükle-bırak destekli hassas dokunmatik ekranı ile masaüstünüzü istediğiniz gibi düzenleyip telefonunuzu baştan yaratmanızı sağlıyor.

Aynı anda birçok işi yapan çalışkan Xperia X10 mini ile sadece başparmağınızla istediğiniz uygulamaya ulaşın, müzik dinleyin, arada telefon edin ve hayata kaldığınız yerden devam edin!

O, ödüllü bir telefon: Xperia X10 mini, ergonomik tek elle kullanım özelliğiyle dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden reddot tasarım ödülüne layık görüldü. Ayrıca, European EISA tarafından 2010-2011 için Avrupa’nın En İyi Cep Telefonu seçildi.

Xperia X10 mini, Turkcell İletişim Merkezleri’nde ve Turkcell’in anlaşmalı olduğu zincir mağazalarda internet paketiyle birlikte ayda 35 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

“Sony Ericsson Xperia X10 mini ile Android Kolaylığı Cepte” üzerine 2 yorum

  1. bence boş yere iftira atmayın sony ericson en harika telefon herkezin almasını tavsiye ederim kedi uzanamadıgı çigere laf şöylermiş milleti kandırmayın ayıp be

    Yanıtla

Yorum yapın