Speedify ile İnternet Çok Daha Keyifli!

Speedify, yüksek bağlantı hızına ulaşmak için tüm Mac ve PC internet bağlantılarınızı birleştirme imkanı sunan bir bulut VPN teknolojisi olarak karşımıza çıkıyor. Yüksek hızdaki bulut sunucularından yararlanan Speedify teknolojisi, hızlı ve güvenilir bir internet sunuyor.

Connectify‘ın geliştiricilerinden gelen Speedify, yazılımsal aslında bir yük dengeleyicisi ve beraberinde VPN hizmeti sunabiliyor.

Bilgisayarınızın mevcut internet bağlantılarını, örneğin Ethernet veya sokaktaki Wi-Fi ile telefonunuzun 3G bağlantısını bir araya getirerek güçlü bir bağlantı oluşturabiliyor. Önemli bir özelliği, dahili VPN işleviyle gelmesi. Speedify sunucuları üzerinde yaptığı trafik şekillendirmeyle trafiğinizi en uygun bağlantı üzerinden gönderiyor. Bu sayede hızınız üst seviyelerde kalıyor.

Birçok VPN sunucusunun en önemli sorunu bağlantınızı yavaşlatmasıdır!

Diğer bir yandan bağlantı kopmalarına karşı da sizi koruyabiliyor. Speedify, kısa kesintileri gördüğü zaman bunu size hissettirmiyor. Örneğin oteldeki sorunlu Wi-Fi bağlantısı koptuğunda, hızınızı hiç kesmeden 3G üzerinden sörfe devam edebiliyorsunuz. Çünkü her iki bağlantıyı da kullanabilme imkanı sağlıyor.

Ancak Speedify, hem yazılım, hem de bir hizmet olduğundan ücretsiz sunulmuyor. Ücretsiz hesaplarda yalnızca aylık 1GB’a kadar deneme imkanı sağlıyor.

Dilerseniz 1GB’lık üyelik sisteminden yararlanarak ücretsiz hesaba sahip olabilirsiniz.

Sınırsız veri için ayda 8,9 dolar veya yılda 50 dolar (192,62 TL) ödemeniz gerekiyor. Yazılım, Windows ve OS X için sunuluyor ve bir lisansla birden fazla bilgisayarda kullanılabiliyor. Aynı anda telefonunuzda, bilgisayarınızda ve diğer cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

[mavi] Hızlı, güvenilir ve kaliteli bir VPN arıyorsanız Speedify uygulamasını deneyebilirsiniz! [/mavi]

Speedify ile HD video akışını, yüklemeleri ve çevrimiçi yaptığınız tüm işlemleri hızlandırmak için mevcut tüm Wi-Fi, 3G, 4G ve kablolu bağlantıları da kullanabilirsiniz. Uygulama interneti kullanan tüm uygulama ve programlarla çalışabilecek şekilde tasarlanmış. Ayrıca, Speedify trafiğinizi bağlantılar arasında paket bazında bölebildiği için, VPNler, akış filmleri (Youtube gibi), buluta yüklemeler ve oradan indirmeler, hatta FTP üzerinden dosya aktarmalarının hızı bile artırabilecek şekilde çalışıyor. Mesela Dropbox gibi çoklu bağlantılardan faydalanamayan uygulamalar Speedify ile optimize olabiliyor.

Speedify yazılımını tüm bilgisayarlarınıza ve mobil cihazlarınıza kurabilirsiniz. Uygulama kullanıcı hesabı başına 5 aktif oturumla sınırlıyor. Bu noktada birçok kullanıcı için ideal olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Birden çok ağ bağlantısını birleştirerek kesintisiz hizmet veriyor!

Mesela 1 GB bir veri kullanıyorsunuz. Bu verinin bir kısmını ethernet üzerinden çekiyor. Ethernet yavaşladığı takdirde diğer kısmını da kendi bulutuna aktarıp ikinci bağlantıyı kullanarak buluttan çekiyor.

Ayarlar menüsüne baktığınız zaman dilerseniz “en hızlı sunucuyu” otomatik seçebilir veya bir ülke belirleyerek, o ülke üzerinden bağlantı trafiğinizi yönlendirebilirsiniz.

Şimdiye kadar kullandığım kullandığım en iyi VPN hizmeti olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim!

Dünyanın her yerinden istediğiniz gibi bağlanabiliyorsunuz. komple bağlantınızı VPN arkasına alabildiği gibi gizlilik konusunda da size yardımcı oluyor. Tüm uygulamalar VPN üzerinden internete çıkabiliyor.

Mobil taraftada avantaj sağlıyor. Akıllı telefonunuzda Wi-Fi ve Hücresel ağları aynı anda kullanarak interneti hızlandırmayı çok iyi başarıyor. Aslında programın “internetinizi hızlandırıyoruz” vaadinin arkasında da bu teknoloji yatıyor. Uygulama hem Wi-fi hem hücresel ağa aynı anda bağlanıyor ve ikisinin hızlarını kullanabiliyor.

[mavi]Bilgisayarınızda Internet Download Manager yazılımı kullanıyormuş gibi düşünebilirsiniz. Verileri paketlere ayırıp, her paketi ayrı bir yerden çekiyor ve çok daha hızlı bir şekilde indirebiliyor.[/mavi]

Speedify üzerinde kota sınırlaması da yapabiliyorsunuz. Kullandığınız internete kota koyabilmenize olanak tanıyor. Bu sayede mobil cihazlarınız üzerinde kotayı aşmıyorsunuz.

Kısacası;

 • WiFi+Hücresel ağ kombinasyonunu kullanır ve size yüksek hız vermeyi hedefler.
 • VPN özelliği sayesinde Türkiye de yasaklı veya hızı kısıtlanan sitelere yüksek hızlı girmenizi sağlar.

Uygulama dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından indirilmiş ve kullanılır durumda. Türkiye için de İnternet sayfası üzerinde Türkçe içerik sunabiliyor.

BitTorrent ve P2P sunucularına da bağlanabiliyor.

BitTorrent gibi uçtan uca (peer-to-peer) dosya paylaşım platformlarını Speedify ile kullanmak istiyorsanız, küresel ağımızdaki P2P’yi etkin hale getirip, sunuculara bağlanabilirsiniz. P2P olmasına rağmen BitTorrent kullanımı Speedify ile tamamen legal bir şekilde çalışıyor. Kullanıcıların, geniş bant aralığı kullanan faaliyetlerden etkilenmeden en iyi performanstan yararlanmalarını sağlıyor.

Mobil de dahil birçok işletim sistemini destekliyor.

Speedify istemci yazılımı hali hazırda Mac, PC, iOS ve Android’de kullanılabiliyor. Minimum işletim sistemi gereksinimleri: macOS 10.10, Windows 7, Windows Server 2008 R2, iOS 9.0, Android 4.4 (Kit-Kat) olarak belirlenmiş durumda.

Ayarlar’a tıklarsanız, her internet bağlantısının öncelik düzeyini belirleyerek Speedify’a interneti nasıl kullanması gerektiğini söyleyebilirsiniz.

 • Her zaman – internet hızlarını artırmak için her zaman bu bağlantıyı kullan
 • İkincil – Sadece “Her zaman” olarak ayarlanan bağlantılar tıkandığında veya kullanılamadığında. 4G kartınızı veya bağlantınızın sürekli ve sorunsuz olması için diğer maliyetli internet bağlantılarını kullanmak isterseniz bu ayar mükemmeldir.
 • Yedek – Bunu sadece “Her zaman” veya “İkincil” bağlantıların hiçbiri kullanılamadığında internet bağlantınızı sürdürmek için kullanın
 • Asla – Bu bağlantıyı kullanma

Sadece birkaç tıklamayla, Speedify çok sayıda internet bağlantısı alabilir ve 90 Mbps’ye varan hızlara ulaşmak için bunları birleştirebilir. Bu, günümüzdeki tüketicilere internet hizmeti sağlayıcılarının çoğunun sunduğundan daha hızlı bir bağlantı olduğunun altını çizmek gerekiyor. Speedify daha yüksek hızlar sunmak için yazılım ve hızlı sunucu altyapısını da sürekli geliştiriyor.

Bununla birlikte, evinizde çok hızlı bir internet bağlantısı varsa veya 90 Mbps hızına yaklaşan bir bağlantı kullanıyorsanız  çok sayıda internet bağlantısının yük devretme koruması bir zorunluluk değilse, Speedify muhtemelen sizin için doğru ürün değil. Kendinize sade bir VPN almanız daha mantıklı olacaktır.

Speedify, DSL, Wi-Fi, 3G/4G cihazlar ve bağlı akıllı telefonlar dahil, bilgisayarınızın bağlanabildiği hemen her türlü internet bağlantısından yararlanabilir. Bilgisayarınız bir IPv4 adresi alabildiği sürece, Speedify rahatlıkla kullanabiliyor. Cihazınız veya ağınız ilave yapılandırma gerektiriyorsa (mobil genişbant ağları için çevirici yazılım çalıştırma veya otellerdeki ve havaalanlarındaki Wi-Fi ve Ethernet ağlarında bulunan kısıtlanmış portallarda oturum açmak gibi) Speedify bunları kullanmadan önce gerekli adımları uygulamanız gerekecektir.

Gizlilik, güvenlik ve mobilite için VPN

Hızdan ödün vermeden meraklı gözlerden ve güvenli olmayan ağlardan kendinizi korumak için kullanabilirsiniz. Masaüstlerinde ve mobil cihazlarda klasik VPN’lerin performansını katlayabiliyor. Ayrıca VPN’de en yeni şifreleme standartlarıyla oluşturulmuş yeni nesil mobil gizliliği sunuyor.

 • Daha Hızlı Dosya Aktarma
 • Güvenli Göz Atma
 • Kesintisiz Yayın
 • VPN desteği
 • Birçok bağlantıyı birleştirme
 • P2P desteği
 • Yük devredebilme
 • Trafiği bölerek indirmek
 • Paket kaybı ve hata önleme
 • Fazlalık modu

Gibi birçok özelliği ilginizi çekecektir…

Kurulum!

Basit “kur ve unut” kontrolleri sayesinde Speedify, “kaputun altındaki” karmaşık teknolojisinin kolayca çalışmasını sağlıyor. Programlar ve hizmetler her zaman olduğu gibi çalışır, fakat çok sayıda internet bağlantısının hızı ve fazlalığından faydalanır. Nerede olursanız olun ve ne yapmanız gerekirse gereksin, Speedify daha iyi internet sunmaya yardımcı olan bir yazılım olarak karşımıza geliyor.

Yüksek hızlı internetin sunulmadığı bir kenar mahallede veya kırsal bölgede mi yaşıyorsanız, bağlantınız sürekli takılıyorsa Speedify ile çok sayıda düşük hızlı bağlantıyı güvenilir ve daha hızlı tek bir bağlantıda birleştirebilirsiniz!

Daha fazla bilgi için; https://speedify.com/tr/

Yorum yapın