Tarzın Varsa Sen de Varsın!

İnsan kendi zevkini kullandığı aksesuarlardan, seçtiği ürünlerden belli eder. Kimi spor bir tarzı kendine yakıştırırken, kimi de klasik bir tarzı kendine seçer. Hayatımızın büyük bir kısmını kaplayan iş yaşamında da, eğitim hayatında da, sosyalleşirken de tarzımız bizi karşı tarafa tanıtır. Tarzımız, hem kolay tanınmamızı hem de kalıcı olmamızı sağlar. Elbette bu tarz, özgün bir tarz ise.

Teknolojide tarz yok mu elbette var!

Bugün sizlere Kenditarzim.com‘dan bahsetmek istiyorum. Kenditarzim.com’da  kişinin kendine özel tarzını ortaya koyabileceği bir sisteme sahip. iPhone 5/5S ya da iPhone 4/4S için ahşap stickerların ve Arwey defterler’in kişiselleştirilip satın alınabileceği bir web sitesi.

Kişi, hazırlanmış tasarımlardan birini seçebiliyor ya da ürünün tamamını kendisi tasarlayabiliyor. Oluşturulan tasarım, lazer işleme yöntemiyle işlenerek kişiye gönderiliyor. Böylece tasarlanan ürünle birlikte kişi tamamen kendi tarzını ortaya çıkarıyor.

Kenditarzim.com HTML5 teknolojisiyle farklı açılardan tasarlayabilme, metin ve nesne hizalama özelliğiyle de istenilen tarzı kolaylıkla oluşturabilme imkânı tanıyor.

Sistem sadece kişilere değil kurumlara da hizmet ediyor. Örneğin müşterileriniz ve çalışanlarınız için tamamen onların tarzlarına özel hediyeler hazırlayabilir, gönderebilirsiniz.

Kenditarzim.com satışını yaptığı ahşap ve kâğıt bazlı ürünlerin hepsini FSC sertifikasına sahip tedarikçilerden temin etmektedir. FSC, dünyadaki doğal ormanların ve diğer yaşam ortamının bozulmasını, çevreye tehlike seviyesi çok yüksek olan böcek ilaçlarının kullanımını ve genetiği değiştirilmiş ağaçların yetiştirilmesini engelleyen, dünyadaki tüm yerli halkların haklarına saygı duyan, yılda en az bir kere sertifikalı organizasyonların uygunluğunu kontrol eden bir konsey.

Siz de iPhone telefonlarınızı kendi tarzınıza göre şekillendirmek ya da Arwel defterlerine kendinize özgü bir tasarım katmak istiyorsanız Kenditarzim.com’a hemen girip, tasarımınızı yapıp, güvenle siparişinizi oluşturabilirsiniz.

“Tarzın Varsa Sen de Varsın!” üzerine 6 yorum

 1. O kadar reklam yapıyorsun, sana özel bi indirim kodu flan verseler de yararlansa takipçilerin. Sadece reklam parası almakla olmaz bu işler.

  Yanıtla
  • Cemal,

   Sıkı takipçimsin belli! Yalnız unutma her şey para değildir .) Para aldığımı kim söylediyse de yalan söylemiş…

   Yanıtla

Yorum yapın