Teknosa’dan 2 Yeni Adres…

Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi Teknosa’nın ShiftDelete.Net ekibi ile birlikte hazırladığı e-dergi uygulaması SDN Teknosa Magazin yayına başladı. iPad ve iPhone uygulaması olarak iTunes üzerinden ulaşılabilen e-dergiye aynı zamanda www.teknosa.com/sdnteknosamagazin adresinden de erişmek mümkün. Teknosa’nın teknoloji meraklıları için hazırladığı ve yayına aldığı bir diğer yenilik ise piyasaya yeni çıkan teknoloji ürünleri ve teknolojiye ilişkin merak edilen konularla ilgili uzman yorumlarının ve videolarının yer aldığı bilgi platformu. Teknosa resmi internet sitesinde yayına başlayan programa www.teknosa.com/teknohaber adresinden ulaşılabilecek.

“Herkes için teknoloji” diyen Teknosa, teknoloji tutkunlarının ilgisini çekecek hizmetlere imza atmaya devam ediyor. Teknosa ve ShiftDelete.Net ekipleri tarafından hazırlanan e-dergi SDN Teknosa Magazin ve Donanım Haber ekibiyle birlikte hazırlanan yeni teknoloji ürünlere ilişkin uzman yorumlarının ve teknoloji ile ilgili terimlerin videolarla aktarıldığı bilgi platformu “TeknoHaber” yayına başladı.

İçeriği ve interaktif uygulamaları ile Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan e-dergi SDN Teknosa Magazin, teknoloji alanında en son gelişmeler, yeni ürünler hakkında detaylı bilgiler, ürün incelemeleri ve yeni çıkan oyunlar gibi teknolojiyi yakından takip edenlerin ilgisini çekecek zengin bir içeriğe sahip.

Bilgisayar kullanıcılarının www.teknosa.com/sdnteknosamagazin adresinden ulaşabileceği e-dergi, iPad ortamında interaktif uygulamaları ile birlikte bire bir aktarılıyor olması ile Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor. iPad kullanıcıları uygulamaya iTunes’tan,iPhone kullanıcıları uygulamaya http://itunes.apple.com/app/sdn-magazine/id445812455?ls=1&mt=8 bağlantısından ulaşabilecekler. e-dergi çok yakında Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen uygulama ile de yayına başlayacak. Bu sayede SDN Teknosa Magazin çok geniş bir kullanıcı kitlesine bir çok farklı platformdan ulaşıyor olacak. 15 günde bir yeni sayısı ile takipçileri ile buluşan SDN Teknosa Magazin’in şu an 4. Sayısı yayında, 22 Eylül’de 5. Sayısı yayına çıkmış olacak.

Teknosa’nın online bilgi platformu “TeknoHaber” yayında…

Teknosa’nın uygulamaya aldığı bir diğer hizmet ise yeni teknoloji ürünleri ile ilgili uzman yorumlarının ve videolarının yer aldığı bilgi platformu. Teknoloji ile ilgili merak edilen sorulara Teknosa eğitim uzmanları tarafından hazırlanan soru-cevap videoları ve ürünler hakkında detaylı bilgi veren uzman yorumlarına ilişkin videoların yer aldığı uygulama Donanım Haber editörlerinin katkıları ile hazırlandı.

Teknosa’nın hayata geçiridiği bu yeni platform www.teknosa.com/teknohaber adresinden ziyaret edilebiliyor. Ayrıca www.teknosa.com ürün detay sayfalarından da erişilebilecek inceleme videoları ile tüketiciler ürün hakkında daha ayrıntılı bilgiye daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilecek.

SDN Teknosa Magazin: www.teknosa.com/sdnteknosamagazin

TeknoHaber:  www.teknosa.com/teknohaber

Aplikasyon:   http://itunes.apple.com/app/sdn-magazine/id445812455?ls=1&mt=8

Yorum yapın