Türkiye Blog Konferansı

logo_blog.jpg Saat 13:30 da başlayacak olan Microsoft Türkiye Ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan Blog Konferansı 2007 organizasyonu 6 Kasım 2007 tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek Bu konferansa bütün blog sahiplerinin gelmesini tavsiye ederim . Konferansta Türkiye de blog ne alemde hangi aşamada hangi alanlarda kullanılıyor bilgilendirme yapılacak.
Yer : Yıldız Teknik Üniversitesi
Tarih : 6 Kasım 2007
Saat : 13:30 17:30
Ulaşım : Harita

Hafta içine denk gelmesine uyuz oldum diyebilirim 🙂 Patronumdan izin koparıp bu konferansa katılacağım. Eminim ki bu büyük iş yoğunluğunda bana bir izin kopartmam zor olacak ama kesinlikle orada olmak istiyorum. Konferansta özelliklede Web 2.0 ve İnternet Stratejileri sunumunu merakla bekleyeceğim. Aslında konferansa katılmamın en büyük sebebide bu. Özelliklede interaktif yaklaşım ve sosyal ağların blog dünyasına etkileri konularıda dikkat çekici diyebilirim.

Detaylı Bilgi ve Program için: www.blogkonferansi.com

KONFERANS HAKKINDA

Microsoft Türkiye ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan Blog Konferansı ’07 organizasyonu 6 Kasım 2007 tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryumunda gerçekleştirilecek

Konferansta ele alınacak konular ve amaçları;

– Türkiye’de Blog ne aşamada, hangi alanlarda kullanıyor?

– Web 2.0 Hakkında bilgilendirme sağlamak

– Başarılı blog örneklerini paylaşmak

– Türkiye’nin en aktif Blog Yazarlarını biraraya getirmek

Blogların çeşitli sektörlerin geleceğe etkilerini ortaya koymak

Ücretsiz etkinliğimize sizi de bekliyoruz…

“Türkiye Blog Konferansı” üzerine 2 yorum

  1. Sorry for my bad english. Thank you so much for your good post. Your post helped me in my college assignment, If you can provide me more details please email me.

    Yanıtla

Yorum yapın