WordPress Türkçe 2.3.1

WordPress sistemimizin yeni sürümü 2.3 serisinin 2.3.1 versiyonu ile birkaç gündür aktif durumda biraz gecikmeli de olsak sistemimizi bu gece 2.3.0 dan 2.3.1 e update yaptık. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım açıkcası sistem gayet net ve kararlı bir biçinde çalışıyor.

İşte WP-TR sitesindeki 2.3.1 Duyurusu :

WordPress Türkçe 2.3.1

yazar: ELOY @ 31 Eki 2007 Gecikme için üzgünüz.

2.3.1 Türkçe sürümü şu an indirilebilir durumda sizleri bekliyor. Her zaman olduğu gibi yükseltme yapmadan önce mutlaka veritabanınızın ve dosyalarınızın yedeğini almanızı öneriyoruz. Her ne kadar sık sık sürüm yükseltme yapıyor olsanız da sürüm yükseltme belgemizi incelemeniz faydalı olabilir.

Yeni sürümle ilgili sorunlarınızı forumlarımızda paylaşabilir, Türkçe pakette bulduğunuz çeviri hatalarını ve çeviri hakkında önerilerinizi bize bildirebilirsiniz.

 

“WordPress Türkçe 2.3.1” üzerine 5 yorum

 1. s.a ewet güzel bi scprit ama bana göre degil bi demo kurdum inceledim senle görüştükden sonra fakat bana göre de degil makale yazip onu takip edmek zor ya

  Yanıtla
 2. s.a ewet güzel bi scprit ama bana göre degil bi demo kurdum inceledim senle görüştükden sonra fakat bana göre de degil makale yazip onu takip edmek zor ya

  Yanıtla
 3. Hocam ellerinize saglık cok raralı bir4 blog sistemi olmus bence ve sahsen bende sitelerimde bunu kulanıyorum.

  Yanıtla
 4. kim ne derse desin bencede çok güzel bir blog sistemi elinize saglık paylaşım için teşekkürler..

  Yanıtla

Yorum yapın