Türkiye Şampiyonlar Ligini ilk kez D-Smart Farkı ile 3D İzleyecek.

D-Smart’ta 3D maç yayını. 12 Nisan’da oynanacak Manchester United – Chelsea UEFA Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final Rövanş Maçı 3 Boyutlu yayınlanacak.

HD teknolojilerine yönelik yatırımları ve küresel yayın devleriyle yaptığı anlaşmalarla dijital platform sektörüne hareket getiren D-Smart küresel standartlarda 3D maç yayını ile sporseverlere gerçek seyir müjdesi veriyor!

D-Smart’ta 3D (üç boyutlu) maç yayını 12 Nisan’da UEFA Çeyrek Final Maçı Manchester United – Chelsea rövanş maçıyla başlıyor. İleri yayıncılık hizmetleri ve içerik kalitesiyle HD alanında izleyicilerin beğenisini kazanan Türkiye’nin en genç dijital yayıncılık platformu D-Smart, şimdi de Şampiyonlar liginde Türkiye’de ilk kez 3D maç yayınlamaya hazırlanıyor. 12 Nisan Salı akşamı 21.45’te oynanacak olan Manchester United – Chelsea rövanş maçını D-Smart izleyicileri dünyadaki tüm televizyon izleyicileriyle aynı anda ve aynı küresel standartlarda, yüksek çözünürlü ve gerçek 3D çekim kalitesiyle izleyebilecekler. Maçın standart yayını Euro Futbol kanalında; HD yayını 120. Kanal, 3D yayını 121. Kanalda ve sadece D-Smart’da olacak.

D-Smart bu maç yayını, İngiltere’de 3D çekimi konusunda uzman bir prodüksiyon ekibinin çekimleriyle gerçekleştirecek. Maç, yakın ve geniş açıların birlikte olacağı reji çalışmasıyla ve profesyonel 3D prodüksiyonuyla kritik pozisyonların ve gollerin yakın ve derinlikli görüntüleri ile Türk futbol izleyicilerinin evine gelecek. 3D yayın için sıkı çalışma içinde olan UEFA, ilk kez geçen senenin şampiyonlar ligi finalini 3D yayınlamış ve futbolseverlerden büyük beğeni toplamıştı. Yayıncılık standartlarının gelişmesiyle çalışmalarını hızlandıran UEFA bu kez, çeyrek final maçı olan Manchester United – Chelsea rövanş maçı ile 3D yayınlara başlıyor. 14 çift kamera ile yapılması planlanan bu maç sonrası yarı final maçlarının bir kısmı ile final maçını da 3D yayınlanacağı UEFA tarafından açıklandı.

D-Smart HD uyumlu uydu alıcısı ve 3D (üç boyutlu) özellikli televizyonu olanlar bu heyecanı yaşayacaklar. Şimdi gözler 12 Nisan Salı akşamı oynanacak rövanş maçında!

İlk maçta Chelsea evinde Manchester United’a 1- 0 yenildi. Ancak bu skor birbirini çok iyi tanıyan bu 2 takım için yeterli olmayacak. Daha önce 2008 finalinde Moskova’da karşı karşıya gelen 2 İngiliz takımı kıyasıya mücadele etmiş, normal ve uzatma süreleri berabere biten maçın galibi penaltılarla Manchester United olmuştu. Şimdi gözler 12 Nisan Salı akşamı oynanacak rövanş maçında. Rooney ve arkadaşları ilk maçtaki 1-0’lık avantajı kullanabilecekler mi yoksa Lampard’li, Anelka’li Chelsea 2008’in acısını çıkarabilecek mi? Bu heyecana bir kat daha heyecan katmak, sahadaymışçasına futbol seyir zevkiyle buluşmak isteyenler, D-Smart HD ve 3D TV ile bu keyfi yaşayabilecekler

“Türkiye Şampiyonlar Ligini ilk kez D-Smart Farkı ile 3D İzleyecek.” üzerine bir yorum

Yorum yapın