Üniversitede Kızlar Değil Biz Teklif Ediyoruz!

“Üniversitede kızlar değil BİZ teklif ediyoruz! BirOgrenci.com’un kampüste ve şehirde üniversite öğrencilerine özel tekliflerini kaçırmamak için bizi takip edin…”

Bir Öğrenci, 2011 yılı başında 2 üniversite öğrencisi tarafından ortaya atılan projenin yaz aylarında üzerinde çalışılmasının ardından 2011-2012 eğitim ve öğretim döneminde üniversite öğrencilerinin kullanımına açılacak bir web projesidir.

Son dönemde popülerliğini artıran grup alışveriş siteleri furyasına farklı bir duruş ve mantıkla katılan Bir Öğrenci, diğer sitelerin aksine il bazında değil, üniversite bazında indirim ve kampanyaları organize edecek ve her üniversiteye özel girişimlerde bulunacaktır.

Bu sayede her üniversitenin öğrenci profiline en uygun kampanya ve indirimlere sitesinde ayrı ayrı yer verecek olan Bir Öğrenci, hem öğrenciler hem de firmalar açısından olabilecek en verimli sonuçlara ulaşmayı hedefleyecektir.

Bir Öğrenci projesinin amacı, birogrenci.com adresinden düzenli olarak yayınlanacak üniversite öğrencilerine özel kampanya ve indirimlerle; öğrencilerin derslerden ve projelerden artakalan zamanlarını daha sosyal geçirmelerini ve bunu yaparken öğrenci bütçelerini sarsmadan daha çok eğlenmelerini ve gezmelerini sağlamaktır.

Bir Öğrenci açıldığı zaman sadece İstanbul Anadolu yakasındaki özel üniversitelere hizmet verecek, ilerleyen aylarda üniversite öğrencilerinden gelen talepler doğrultusunda diğer üniversiteleri de sistemine dahil edecektir.

Üniversite öğrencileri için üniversite öğrencileri tarafından geliştirilen Bir Öğrenci projesiyle ilgili son haberleri ve cazip teklifleri takip etmek için www.facebook.com/birogrencicom ve www.twitter.com/birogrenci adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

İletişim: [email protected]
Web: www.birogrenci.com
Facebook: Facebook.com/birogrencicom
Twitter: Twitter.com/birogrenci

“Üniversitede Kızlar Değil Biz Teklif Ediyoruz!” üzerine 2 yorum

Yorum yapın