Veri Depolamanın Kablosuz Hali GoFlex® Satellite

DÜNYANIN PİLLE ÇALIŞAN İLK HARİCİ DİSKİ GoFlex SATELLITE İLE AYNI ANDA ÜÇ MOBİL CİHAZA BAĞLANTI

Veri Depolamanın Kablosuz Hali: GoFlex® Satellite

Veri depolama alanında dünya lideri olan Seagate,  dünyanın pille çalışan ve Wi-Fi desteği olan ilk harici sabit diski GoFlex Satellite’ın tanıttı.

Şarj edilebilir pil özelliğine sahip dünyanın ilk harici diski olan GoFlex Satellite,  802.11 Wi-Fi erişimi ile kullanıcılara video, müzik, resim ve belgelerinden oluşan arşivlerini rahat ve özgürce her an yanlarında taşıyabilme imkanı sunuyor.

Mobil cihazlar (iOS için iTunes ve AppStore da, Android için Android Markette bulunan) ücretsiz GoFlex Media™ uygulaması veya bir web tarayıcısını kullanarak kablosuz bir şekilde doğrudan GoFlex Satellite diskine bağlanabiliyor.

Kablo Derdi Olmadan Aynı anda 3 mobil cihaza bağlantı…

GoFlex Satellite içerisinde yer alan web sunucusu ile kablo derdini ortadan kaldırırken, aynı anda üç mobil cihaza birden bağlanırken,  25 saat bekleme süresi ve 5 saatlik pil ömrü ile de dikkat çekiyor.

GoFlex Media™ Uygulaması

Kullanıcılar iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerden (AppStore ve Android Markette yer alan GoFlex Media uygulaması ya da cihaz üzerindeki web tarayıcısı ile) taşınabilir kablosuz depolamanın tek ürünü GoFlex Satellite’ nin içinde yer alan içeriklere rahatlıkla erişebiliyor.

Media Sync (Medya Senkronizasyonu) yazılımı

Ürünü alındığınızda yanında ücretsiz olarak sunulan Media Sync (Medya Senkronizasyonu) yazılımı, bir Windows® PC ve ya Mac® OS X bilgisayarınızdaki tüm medya içeriğini rahatlıkla kullanmanıza imkan sağlıyor. Dosyalarınızı nerede depolamış olursanız olun, Media Sync yazılımı sayesinde istediğiniz tüm müzik, video, fotoğraf ve belgeleri GoFlex Satellite diskine  yüklelenebiliyor. Media Sync, iOS cihazına uyumlu olan dosyaları diske yerleştirmeyi kolayca yapılandırıyor. GoFlex Satellite diskine iTunes üzerinden satın alınan müzik parçaları ve videolar yüklenip, tüm uyumlu cihazlarla da çalınabiliyor.

Medya Yükleme

Medya içeriğini hızlı bir şekilde yüklemek ve dosyaları bilgisayarınızdan GoFlex Satellite diskine almak için kutu içeriğinde USB 3.0 kablosuyla satışa sunuluyor. USB 3.0 kablosu, USB 2.0 bağlantı noktalarıyla çalışmaya devam edeceği gibi taşınabilirlik için kolayca çıkartılıyor. USB 3.0 kablosuna ek olarak, GoFlex Satellite kutu içeriğinde bir araç şarj cihazı ve kompakt bir şarj cihazı da bulunuyor.

      

Yorum yapın