Vodafone’dan Anneler Günü’ne Özel Süprizler

Vodafone Türkiye fark yaratan billboard çalışmalarına bir yenisini Anneler Günü’nde ekliyor. Vodafone, karşılıksız sevginin timsali olan annelerimize çiçek götürmek isteyenler için İstanbul’un farklı noktalarında yer alan billboardları kırmızı güllerle donatacak. Vodafone bu hoş sürprizin yanı sıra Vodafone Cep Merkezleri’nden Nokia markalı cep telefonu alan herkese Altınbaş’tan %20 indirim çeki de hediye ediyor.

“ANNENE VODAFONE’DAN BİR ÇİÇEK GÖTÜR” & “NOKIA İLE ALTINBAŞ’TAN HEDİYE ÇEKİ KAZAN”

07 Mayıs 2010, İstanbul – Dünyanın en büyük mobil iletişim şirketi Vodafone, en değerli varlıklarımız olan annelerimiz için özel bir sürpriz hazırladı. Vodafone, Anneler Günü’nde İstanbul’un 10 farklı noktasında yer alan billboard’ları anneler için güllerle donatacak. Bu billboard’lardaki güller dileyen herkes tarafından alınarak sevgi kaynağı annelere hediye edilebilecek. Vodafone, İstanbul’un merkezi 10 noktasında yer alacak “Annene Vodafone’dan bir çiçek götür” billboard’larının tüm çiçeklerini, çiçek gibi güzel kokan nadide varlıklarımız annelere hediye ediyor.
Vodafone’un Anneler Günü için hazırladığı sürprizler güllerle de sınırlı değil. Vodafone, Anneler Günü’ne özel olarak Vodafone Cep Merkezleri’nden Nokia markalı cep telefonu alan herkese tüm Altınbaş mağazalarında geçerli olacak %20 indirim çeki verecek. Bu indirim çekiyle istenirse Altınbaş’tan yapılacak peşin alış-verişlerde %20 indirim kazanılacak, ya da Yapı Kredi World kartlarıyla peşin fiyatına 12 taksit ve %10 indirim seçeneğinden yararlanılabilecek.

Not: Hediye çeki Türkiye sınırlarındaki tüm Altınbaş mağazalarında geçerlidir. İndirimler sadece pırlanta ve elmas grubu ürünler de geçerli olacaktır. İndirim çeki belirtilen her 2 opsiyonda da kullanılabilir. 1) Pesin alımlarda %20 indirim 2) World kart ile yapılan alımlarda peşin fiyatında 12 taksit ve %10 indirim

Kazanılan indirim çekleri 31 Mayıs 2010 tarihine kadar geçerlidir.

Yorum yapın