Vodafone’dan Annelere Kırmızı Gül

Vodafone Türkiye fark yaratan billboard çalışmalarına bir yenisini Anneler Günü’nde ekledi. Vodafone, gül kokulu annelerine çiçek götürmek isteyen İstanbulluları gül bahçesine dönüştürdüğü billboard’lardan sunduğu güllerle şaşırttı.

09 Mayıs 2010, İstanbul – Dünyanın en büyük mobil iletişim şirketi Vodafone, en değerli varlıklarımız olan annelerimiz için özel bir sürpriz hazırladı. Vodafone, Anneler Günü’nde İstanbul’un 10 farklı noktasında yer alan billboard’ları anneler için güllerle kapladı. Bu billboard’lardaki güller dileyen herkes tarafından gün boyu alınarak sevgi kaynağı annelere hediye edildi.

Vodafone, İstanbul’un merkezi 10 noktasında yer alan “Annene Vodafone’dan bir çiçek götür” billboard’larının tüm çiçeklerini, çiçek gibi güzel kokan nadide varlıkları annelere hediye etti. İstanbullular güllerle kaplı billboard’ları gördüklerinde yaşadıkları şaşkınlıkları gizleyemediler. Ancak bu şaşkınlık billboard’lardan koparılarak hediye edilen güllerle tatlı bir tebessüme dönüştü. Vodafone müşterisi olan olmayan herkesin yüzünü güldüren bu ilginç uygulama, mobil iletişim devinin canlı billboard ve yüzer ofis gibi yaratıcı reklam aktivitelerine yeni bir basamak daha ekledi.

Yorum yapın