Vodafone’un Henüz Yayınlanmamış Reklamları Kopacaksınız :)

Vodafone’da çalışan bir arkadaşım sağolsun bu videoları biraz önce gönderdi. Açıkcası Şafak Sezer olayı kopartmış. Gülmekten yerlere yatacağınız ve ilk defa burada izleyeceğiniz Vodafone reklamları sizide gülümsetecek…  Vodafone’da çalışan arkadaştan videoları almak zor oldu ama güzelde oldu diyebilirim :)

Vodafone’un mevcut reklamları Şafak Sezer tarafından yeniden yorumlanmış. Hele ki Şafak Sezer reklamda Hakkı Devrim’in yerine geçerse bu kadar olur :)  İkinci reklamda ise Tugay ‘ın yerine geçmiş.  Topa vurma sahnesinde gülmekten kırılacaksınız.  Vodafone reklamlarında bir devrim diyebilirim.  Şafak Sezer’le Vodafone firması daha çok ilgi görecek gibi…

“Vodafone’un Henüz Yayınlanmamış Reklamları Kopacaksınız :)” üzerine 23 yorum

 1. şafak sezer ve vodafone artık ayrılmaz ikili durumuna gelmişler. biri türkiyenin en iyi şovmeni diğeri ise dünyanın bir numaralı operatörü

  Cevapla
 2. Bir zamanlarda Cem Yılmaz oynamışı aynı altyapının reklarında,ancak Türkiye deki Lider Gsm operatörünün reklam formatı her zaman daha başarılı bence vodafone daha çok yenilenmeli değişimin yıllanmış personelin yollanarak bu 40 yaş üstü artık geriye sayan personelin yerini genç dinamik sosyal fikirlere sahip bir personel kadrosuna bırakması lazım bilenler vodafone da hala işerin yürümediğini çok iyi biliyor ! Sayın Timuray şirketi adam edecektir bunu biliyorum.

  Cevapla
 3. Turkcell’i daha çok severim, ilk defa Vodafone’a karşı bir sıcaklık oluştu bende, bunu Şafak Sezer’in sağlamış olması enteresan.

  Cevapla
 4. Sahiden harika :D Ayrıca böyle bir ayrıcalığı ilk okuyucularına yaşatman da ayrı bir incelik teşekkür ederim :) Ama dikkatimi çeken şu taşıma işlemini çoğu operatör artık biraz daha arkaplanda tutuyor sanki ama vodafone reklamlarını hep o yönde tutmaya devam ediyor gayet akıllıca ;)

  Cevapla
 5. :) çok iy yaa ben bu yazını yeni okudum ama 1 nci reklamı daha önce tv de gördm iyiydi ama 2 nci daha fena yaa :)

  Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)