Windows 10 Mobile İndir!

Windows Mobile Insider Preview uygulaması sayesinde Windows Phone işletim sistemine sahip telefonunuzu Windows 10 sürümüne yükseltebilirsiniz.

[kirmizi]Insider Preview, ciddi Windows Phone meraklıları ve teknoloji uzmanları içindir.[/kirmizi]

Henüz kararlı sürüm çıkmadı, ancak benim gibi teknoloji meraklısıysanız….

S/MIME kelimesi sizin için görünmez bir kutudan kaçmak anlamına geliyorsa şimdilik Windows Phone 8.1’de kalmanız sizin yararınıza olacaktır.

Henüz kaydolmadıysanız, Windows Insider Programı’na kaydolun.

Insider Preview’un sizin için uygun olup olmadığını öğrenin ve telefonunuzun desteklenen telefonlar listesinde yer aldığından emin olun. Sürüm öncesi yazılımlar her zaman beklendiği gibi çalışmaz ve telefonunuzu tamamen çalışmaz hale getirebilir.

Telefonunuzdan bu web sayfasını açıp Windows Insider uygulamasını indirin. Telefonunuzdan Mağaza’ya gidip Windows Insider uygulamasını da aratabilirsiniz.

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra Windows Insider uygulamasını telefonunuzda açıp yönergeleri izleyerek Insider Preview sürümünü yükleyin. Yeni sürümleri hızlı veya yavaş yükleme seçeneğiniz olacaktır. Güncelleştirmeler hazır olduğunda hemen edinmek için Fast (Hızlı) seçeneğini, güncelleştirmeden önce sürümler biraz daha kararlı hale gelene kadar beklemek için Slow (Yavaş) seçeneğini belirleyin.

Artık telefonunuz kendini Windows Phone 10 için güncellemeye başlayacaktır!

Not: Windows Mobile Projesi Durduruldu!

“Windows 10 Mobile İndir!” üzerine 8 yorum

  1. merhaba,
    lumia 1020 eindows 10 1511 yedeği varmı
    telefonum wdrt ile 8,1 e döndü birdaha yükseltemedim bunu yedeği ile başarabilirmiyim

    Cevapla

Yorum yapın