WordPress 2.4 Geliyor…

Biraz önce WordPress Türkiye internet sitesinde okuduğum habere göre WP ‘nin 2.4 sürümü çok yakında piyasaya sunulacakmış.

Wordpress 2.4 de sistemin yönetim paneli ekran görüntülerine de Hyper SVN de yer vermişler sağolsunlar. 2.4 sürümünde değişik birşeyler bekleyenleriniz varsa hiç umutlanmasın görebildiğim kadarıyla yönetim paneli ekran görüntülerinde de gösterdikleri gibi RENK ‘lerin dışında herhangi bir değişiklik göze çarpmıyor. Gerçi ben mavi yönetim paneline alışmıştım ama Mavi rengi değiştirmişler.

      Henüz tam olarak incelemeyedim. Bakalım neleri değiştirmişler neler yapmışlar. WordPress 2.4 sürümünün ekran görüntülerini buradan inceleyebilirsiniz.

“WordPress 2.4 Geliyor…” üzerine bir yorum

  1. Yazilanlardan yanlis anlamadiysam, 2.4 surumunu atlayip, direk 2.5 surumunu cikaracaklarmis. 2.5 surumu icin planlanan tarih ise 24/Mart.

    Sanirim biraz daha beklememiz gerekecek.

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)