WordPress 3.2.1 Güncelleme

Meşhur blog yazılımı Wordpres birkaç gün önce 3.2 sürümü ile karşımıza gelmişti. Yeni sürümde yönetim paneli üzerinde dikkat çekici birçok değişiklik olduğunu görmüştük. Yeni sürüm 3.2 çıkması üzerinden çok fazla zaman geçmemesine rağmen 3.2.1 sürümü biraz önce yayınlandı.

Gördüğüm kadarıyla WordPress’in yeni klasik teması üzerinde birkaç değişiklik ile yönetim paneli üzerinde yapılan düzeltmeler eklenmiş. Bunun yanı sıra birkaç hata düzeltmesi de yer alıyor.

Çok önemli bir güncelleme değil fakat sisteminizin daha stabil çalışması için güncellemenizi tavsiye ederim.

Sisteminizi güncellemek için WordPress database ve ftp yedeğini aldıktan sonra yönetim paneliniz üzerinde güncellemeler sekmesinden tek bir tuşa basarak 3.2.1 sürümüne terfi edebilirsiniz.

Güncelleme hakkında daha fazla bilgi almak için WordPress bloguna bakabilirsiniz.

Not: Bu yzı Asus Transformer Eee Tabletim üzerinden yazılmıştır.

“WordPress 3.2.1 Güncelleme” üzerine 3 yorum

  1. Yok yok, güncellemesinler henüz, yoksa burda “güncellemeden sonra WordPress dili İngilizce oldu neden?” yorumunu görürüz :)

    Şaka bir yana, daha TR sürüm yok, güncellerseniz ingilizcesi yüklenecek.

    Cevapla
  2. WordPress dur durak bilmeden yeni sürüm çıkartıyor. Ben genelde kullanılan eklentilerin yeni sürüme uyumluluğu doğrulandıktan sonra güncelliyorum. Sonra yeni sürümde stabil olucam derken eklenti sorunları yaşanabiliyor.

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)