WordPress 3.6.1 Çıktı!

wordpress_liquidMeşhur blog yazılımı WordPress’in, yeni sürümü 3.6.1 yayınlandı. Yeni güncelleme üzerinde, önceki sürüm 3.6 üzerinde tespit edilen 13 güvenlik açıklığının kapatıldığı belirtiliyor.

Bir güvenlik güncellemesi olması sebebiyle, WordPress 3.6 üzerinde tespit edilen zafiyetlerini kapatmak için yayınlanan 3.6.1 güncellemesine sisteminizi acilen terfi ettirin.

Yeni güncelleme ile kötü niyetli kişilerin WordPress 3.6 üzerinde tespit edilen zafiyetleri kullanmalarını engelleyebilirsiniz. Bu sayede sisteminiz daha güvenli olacaktır.

Düzeltilen hatalar için; http://core.trac.wordpress.org  adresinden bilgi alabilirsiniz.

Sisteminizi güncellemeden önce güncelleme sırasında oluşabilecek tüm hatalara karşın, database ve ftp yedeklemesi yapmanızı tavsiye ediyorum. Aksi takdirde güncelleme sırasında oluşabilecek hatalar, sisteminizi bozabilir veya kullanılamaz bir hale getirebilir.

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)