Yeni bir blogger

Merhaba arkadaşlar.  Hergün yepyeni bir blogger arkadaşımız aramıza katılıyor.  Açıkcası bloggerler için sevindirici bir durum. Özelliklede kaliteli içeriklerin artması insanı bir nebze daha sevindiriyor.  Her ne kadar kaliteli içeriklerin artmasından söz etsekte malesef ki  kopyala yapıştır işine dalan blog yazdım diye ortaya çıkanlarda var.   Birçoğumuzda bu tip insanlardan illahlah ettik.

Neyse o tipleri bırakalım gelelim biz bloggerlere.  Bu akşam aramıza katılan bir arkadaşımdan sizlere bahsetmek istiyorum. Miraç Baran Satıç arkadaşım uzun zamandır tanışıyoruz.  Bir süredir de blog açmak istediğinden bahsediyordu.  En sonunda http://www.msatic.com/ adresiyle blogger dünyasına adım attı.  Hele ki ilk yazısı merhaba dünya ‘da kızımın resmini gördüğüme şaşırdım diyebilir 🙂 Beni tam kalbimden vurdu 🙂  Bunun üzerine siz değerli arkadaşlarım ve okuyucularıma haber vereyim dedim.  Miraç’da değerli  bir arkadaşımdır. En kısa sürede içerikleriyle blogger dünyasında bende varım diyeceğine eminim. Bol bol bloglamalar dileklerimle..
.

NOT: Bu blog kapandığı için bağlantı adresleri kaldırılmıştır. Bilginize..!

“Yeni bir blogger” üzerine 7 yorum

 1. Hamza abi yazı için çok teşekkürler. Bende senin gibi değerli abilerim / arkadaşlarım sayesinde buralara kadar geldim.
  Yazı için tekrar teşekkür ederim. Herkese iyi bloglamalar !

  Yanıtla
 2. @Burak Budak
  Farkındayım.Hamza abimin bu şekilde destek vermesi beni gerçekten çok gururlandırdı. 🙂 Teşekkürler.

  @Golden
  Hoşbulduk 🙂

  Yanıtla
 3. Programcı olan bu arkadaşımızın bloğunu takip edeceğim. Boş birine benzemiyor. Bildiğimiz dillerde aynı. Genç bir arkadaş. Umarım istediği hedeflerini ilerde yakalar.

  Ayrıca bloğunun adı teakolik’te çıktığı içinde çok şanslı.

  Yanıtla
 4. @runoades
  Çok teşekkür ederim runoades 😉
  Biraz olsun yardımcı olabilirsem ne mutlu bana.

  Yanıtla
 5. Miraç Arkadasım Gercekten cook sanslısın ve bi okdarda yeteneklisin hayırlısı olsun diyelim Başarılarının devamını dilerim ..

  Yanıtla

Yorum yapın