Yeni Tasarıma Start Verdim…

Uzun bir süredir yeni ve kendime özel bir tasarımla karşınızda olmak için uğraş vermekteydim. Birkaç görüşmeden ve birkaç firmadan fiyat aldıktan sonra Gren Medya ile anlaşarak yeni tasarım için çalışmalara başladım. Gren Medya ile konuşup anlaştık ve bugün tasarım çalışmalarına başlanıldı.

Blogumun artık kendine özel bir tasarıma sahip olması geldi de geçiyor bile. Birçok takipçim aynı tavsiyeyi birçok kez mail atarak dile getirmişti. Standartların dışına çıkıp kendime özel bir tema ile birkaç gün sonra karşınıza çıkabilirim.  Özelliklede yapılan tasarım örneklerini sizlerle paylaşıp en beğenilen tasarıma onay vereceğim. Tabi sadece bununla kalmıyor. Bir de bu tasarımı WordPress’e kodlayacak bir arkadaş gerekli. Hem W3 kuralları, hem SEO uyumlu hem de iyi bir CSS’e sahip olmalı. Şimdiden sen yap diyenleri duyar gibiyim 🙂 İşi her zamanki gibi ehline bırakacağım arkadaşlar. İyi bir kodlamacı arkadaşla da anlaşabilirsem kısa sürede TEAkolik.com’un yeni tasarımı aktif olacak. Şimdiden sizlere bilgi vermek istedim.

 

“Yeni Tasarıma Start Verdim…” üzerine 17 yorum

 1. Tasarımdan sonraki kodlama aşamaları için ben varım 🙂 Mayıs sonu gibi müsait zamanımız da var.

  Cevapla
 2. Dilerseniz, tasarımın koda dökülmesi ve WordPress’e uyarlanması konusunda beraber çalışabiliriz. Mail adresim üzerinden iletişime geçebiliriz.

  Cevapla
 3. Bu da iyiydi hamza, biz seklini degil, icini seviyoruz. Ama yenilik herzman iyidir, demek ki sende sikilmissin ayni goruntuden. SImdiden bol sans.

  Cevapla
 4. @Uur Altun

  @trgy

  @Era
  Teşekkür ederim.

  @M.Burak

  @Mehmet Emre Baş
  Tasarım bittikten sonra bu konu ile görüşelim. Zaten tasarımları buradan sizlerin beğenisine açacağım. Kodlamayı da blogumdan ilan edeceğim tekrar konuşuruz üzerinde.

  Cevapla
 5. Yenilik iyidir iyidir. Ama eskilerin de kerameti vardır.

  Tasarım vs bunlar işin göz boyası…

  Şu içeriğe bir göz atın. Son zamanlarda kaliteniz gittikçe düşüyor. Hep reklam kokan girdileriniz var nerede o eski Teakolik kalitesi.

  Severek heyecanla takip ettiğim blog ne hale geldi inanılır gibi değil. Ben kendim utanıyorum bazen.

  İyi iken övdük kötü iken eleştiremeyeceğiz anlaşılan. Yazdığım yorumlar da yayınlanmıyor. Demek taşı gediğe koyuyorum. Öyle de demokratik yanınız varmış. Tebrikler.

  Cevapla
 6. @Kerim
  Bu yanımı keşke daha önce fark etseydiniz 🙂 Elimden geldiğince yazıyorum. Arada reklam da yapıyorum elbette sizlerin dikkatinden kaçmıyor. Bir ShowTV, Star TV, Milliyet, Zaman, Hürriyet gibi. Bir şekilde reklam da olacak sanırım buna bir itirazınız olmamalı? Yine de reklamlar asla içeriğin önüne geçmedi. Eğer düşündüğünüz gibi olsaydı her tarafta ADSENSE reklamları görebilirdiniz. Yıllardır LinkZ kullanıyorum yukarıdaki banner içinde bulunduğum BGA’nın bir konferans banneri sağ üssteki de yine içinde bulunduğum bir platformun banneri takdirle karşılarsınız diye düşünüyorum.

  Yorumlarda her zaman her görüşe yer verdim. Eğer yayınlanmayan bir yorumunuz varsa SPAM filtrelerime takılmıştır. Bana bildirirseniz kontrol edip yayına alırım. Günde 150-200 civarı spam yorumlar geliyor. Doğal olarak aralarına yorumlarınız karışabilir.

  Cevapla
 7. Benim bahsettiğim sayfadaki reklamlar değil yazdığınız “reklam amaçlı blog girdileri.”

  Bir sunucu firmasını övmek, hediye gelen traş bakım ürünü övmek, online çiçekçiyi övmek son bir aydır gözüme takılan yazılarınız. Altında da gene başka kullanıcılardan gelen övgü dolu yorumlar… Anlaşılan bu viral çalışmalar size çok rant sağlıyor, ama unutmayın aptal okurlarınız yok karşıdan komik hallere düşüyorsunuz.

  Sayfadaki bannerlar? Hiç farkında değilim. Yıllardır Adblock benzeri yazılımlar kullanıyorum o yüzden sayfanız bana tertemiz görünüyor ve bu gidişle daha çok görünecek gibi.

  Cevapla
 8. @Kerim
  Reklam yapmıyorum demedim reklam yapıyorum çiçek siparişi de verdim zaten kullanmadığım bir ürünü yazmak pek etik gelmiyor bana. Ayrıca yorumları senin şuan yaptığın gibi herkes yapıyor. Hatta facebook hesap kapatma yazımı okuyup adamlar facebook şifrelerini yazıyorlar (siliyorum) eğer sıkıntı ise bunu dikkate alırım. Fakat tekrar söylemek isterim. Kimin ne dediği önemli değil benim için tarafsız olarak eleştiri de olsa küfür hariç yorumları yayınlıyorum.

  Bu konuda şüpheniz yoktur umarım. Sizi de dikkate almam buradan tartışmamla bunu ispatlar sanırım. Alta siz de gelip kötü bir yorum yaparsınız bende onaylarım. Neden bu yorumu oraya yazmadınız?

  Neyse tartışmaya gerek yok. Sizi dikkate alıyorum. Bilginize.

  Cevapla
 9. Hocam şimdiden yeni tasarım hayırlı olsun diyorum. Arada eskiyen arayüzü yenilemek lazım gerçekten.

  Cevapla
 10. yeni arayüzü 4 göz ile bekliyoruz..

  Çözüm buldum @ TEAkolik
  – – Bu sayfa tanıcı reklam içerir 😀

  Cevapla

Yorum yapın