Yeni Tasarıma Start Verdim…

Uzun bir süredir yeni ve kendime özel bir tasarımla karşınızda olmak için uğraş vermekteydim. Birkaç görüşmeden ve birkaç firmadan fiyat aldıktan sonra Gren Medya ile anlaşarak yeni tasarım için çalışmalara başladım. Gren Medya ile konuşup anlaştık ve bugün tasarım çalışmalarına başlanıldı.

Blogumun artık kendine özel bir tasarıma sahip olması geldi de geçiyor bile. Birçok takipçim aynı tavsiyeyi birçok kez mail atarak dile getirmişti. Standartların dışına çıkıp kendime özel bir tema ile birkaç gün sonra karşınıza çıkabilirim.  Özelliklede yapılan tasarım örneklerini sizlerle paylaşıp en beğenilen tasarıma onay vereceğim. Tabi sadece bununla kalmıyor. Bir de bu tasarımı WordPress’e kodlayacak bir arkadaş gerekli. Hem W3 kuralları, hem SEO uyumlu hem de iyi bir CSS’e sahip olmalı. Şimdiden sen yap diyenleri duyar gibiyim :) İşi her zamanki gibi ehline bırakacağım arkadaşlar. İyi bir kodlamacı arkadaşla da anlaşabilirsem kısa sürede TEAkolik.com’un yeni tasarımı aktif olacak. Şimdiden sizlere bilgi vermek istedim.

 

“Yeni Tasarıma Start Verdim…” üzerine 17 yorum

  1. yeni arayüzü 4 göz ile bekliyoruz..

    Çözüm buldum @ TEAkolik
    – – Bu sayfa tanıcı reklam içerir :D

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)