Zemana 1 Yıllık Lisans Kampanyası Devam Ediyor.

Zemana firmasının 1 yıllık Antiloogger kampanyası devam ediyor.  Kampanya bitmeden Zemana Lisanslarınızı almak için acele edin. Kampanya Zemana’nın Facebook Fan sayfası üzerinde yapılmakta.  Zemana Fan sayfasına girip beğendiğinizde Zemana Antilogger’i ücretsiz olarak indirebilmektesiniz.  Fan sayfası üzerinde “Beğen” yaptıktan sonra sekme içerisinde bir “Download” bağlantısı gelmekte. Zemana’nı download etmek için açılan sayfada lisans anahtarınız size özel olarak üretiliyor.

Lisans anahtarınızı aldıktan sonra Zemana’nın “Servisler” menüsü içerisinde “Lisans” sekmesine anahtarınızı girerek aktifleştirebilmektesiniz.  Kampanya sadece Türkiye için geçerli.  Yapmanız gereken Fan sayfasına girip “Beğen” tuşuna basmak. Birkaç saniye içerisinde 1 yıllık tam sürüm Zemana Antilogger’a sahip olabileceksiniz.

Bankacılık işlemleri ile uğraşan kullanıcılar için birebir biçilmiş kaftan. Güvenliğinizi önemsiyorsanız,  kredi kartı bilgilerinizi internette kullanıyorsanız kesinlikle Zemana Antilogger kurmanızı öneririm.  Unutmadan Zemana bir antivirüs yazılımı değildir. Ekran görüntünüzün alınmasını engelleme, SSL dinleme gibi kötü niyetli kişilerin PC’nizi ele geçirip bilgilerinizi çalmasını engeller.  Antivirüs ve Firewall yazılımları ile birlikte kullanabilirsiniz.

Zemana Fan Sayfası; http://www.facebook.com/zemana.fan

“Zemana 1 Yıllık Lisans Kampanyası Devam Ediyor.” üzerine 5 yorum

  • Dilersen bunu Zemana firmasına iletelim. Belki PC’nin tarih ayarı değiştiyse bu tip bir durum olabilir. Yada sen 1 yıllık kampanyadan bir serial al 🙂

   Cevapla
 1. Bildirim için teşekkürler 🙂
  Kampanyanın devam etmesi güzel fakat benim facebookum yok facebooku olmayanlar ne yapacak?

  Cevapla
 2. @Remove
  Yalnızca Facebook üyeleri için yapılan bir kampanya. Bir arkadaşınızdan da rica edebilirsiniz.

  Cevapla
 3. Açıklama için teşekkürler:)

  Yeni yılınız kutlu olsun;
  huzurlu , mutlu ve sağlıklı geçsin 🙂

  Cevapla

Yorum yapın