Bayram’a Özel Hosting Kampanyası

Bayram’a özel Natro’da mükemmel bir hosting kampanyası başladı! Türkiye’nin en köklü ve güvenilir firmalarından Natro’da, tüm web hosting paketlerinde, aldığınız süreye ek olarak + 1 yıl ücretsiz hosting fırsatı sizleri bekliyor.

İki Temmuz tarihine kadar geçerli olan kampanya fırsatı, tüm web hosting ve WordPress hosting ürünlerinde geçerli.

SSD alt yapıda sunulan hosting paketleri, 7/24 ücretsiz destek, %100 iade garantisi ve yüksek performansı ile farklı müşteri ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Web hosting ve WordPress hostingden dilediğiniz paketi seçerek kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için ise; herhangi bir kupon kodu kullanmanıza gerek yok. Dilediğiniz paketi seçtikten sonra, aldığınız süreye ek olarak +1yıl ücretsiz süre sepetinize ekleniyor.

Sağlam ve işe yarar bir hosting ile yolunuza devam etmenizi tavsiye ederim. Hele ki bloggerlar için hosting her zaman büyük bir sorun oluşturmuştur.

Kampanya katılım koşulları ise şöyle:

  • 24 Haziran’da başlayıp, 2 Temmuz Pazar 23:59’da sona erecek.
  • Kampanya sadece yeni alımları kapsamakta olup, çok yıllı alım ve uzatmalarda geçerli değil.
  • EFT HAVALE ile ödemede sipariş expired olana kadar kampanya süresi bitmiş olsa bile başarılı ödeme alınması halinde kampanyadan yararlanabilirsiniz.
  • Özellikle “hayalimdeki web siteyi ne zaman kursam” diye düşünenler için kaçırılmayacak nitelikte bir fırsat. Natro’nun bu güzel bayram hediyesi için www.natro.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Herkese mutlu bayramlar dileriz…

Yorum yapın