Birkaç Dakikada E-ticaret Sitesi Sahibi Olabilirsiniz!

pagegy_demoİnternet dünyasının müthiş bir hızla ilerlediği şu günlerde hemen hemen her ihtiyacımızı İnternet üzerinden karşılayabiliyoruz. Elbise, ayakkabı alıyor, sipariş veriyor, özel ürün dahi isteyebiliyoruz.

Hepsi sadece birkaç tıklama ile evimize kadar gelebiliyor. N11 ve benzeri e-ticaret sayfaları sayesinde aradığımız her ürüne de kolayca sahip olabiliyoruz.

Aslında e-ticaret sitesi kurmak, düzenlemek ve bunu bir ödeme sistemine entegre etmek zor bir iştir! Hele ki teknik bilginiz yoksa bir uzmanla çalışmak zorunda kalabilirsiniz.

İyi bir eticaret girişiminin yüz binlerce lira sermaye ile kurulacağını düşünmeyin! Artık birkaç dakikada aylık 20-30TL’lik bir ücrete çok fazla bir teknik bilgiye sahip olmadan e-ticaret sitesi kurabilirsiniz.

Bu tarz sistemler sürekli gelişiyor. Bugün sizlere Pagegy.com’dan bahsetmek istiyorum.

Uzakrota ve Gezigoo gibi projeleri ile tanınan Gökhan ERDOĞAN, Moskova’da yaşamını sürdüren 37shoes.ru sitesinin kurucusu Hakan AYDEMİR ve iş adamı Akif AKAY’ın kurmuş olduğu Pagegy.com, kullanıcıların kendi logoları ve kendi tasarımları ile ürünlerini satmalarına olanak sağlayan banka ödeme sistemi, alan adı gibi dertlerden kurtaran ve kolayca satış yapmalarına olanak tanıyan bir sistemle karşımıza çıkıyor.

Pagegy ile kendi online mağazanızı açmak oldukça basit ve keyifli, e-posta adresiniz ile üye olabileceğiniz Pagegy’e girdikten sonra, sade, basit ama ‘Rus esintilerinin’ hissedildiği şık tasarımıyla sizi karşılıyor.

Burada yapılan yönlendirmelerle mağazanızı açmanız yaklaşık 2-3 dakikanızı alıyor. Hatta bir karşılaştırma yapmamız gerekirse, herhangi bir ilan sitesine bir ürünü satışa koymanızdan çok daha kısa bir süre içerisinde Pagegy’de mağaza açmanız mümkün bir hale getirilmiş.

Pagegy.com, hemen her sektörden kullanıcıya hitap ediyor ve benzer platformlar gibi Paypal ile anlaşması bulunuyor. İsterseniz 3 gün ücretsiz olarak kredi kartı bilgisi vermeden kendinize bir deneme mağazası da açıp, inceleyebilirsiniz.

İlk 3 günlük kullanım sonrasında 14,95 Dolar’dan başlayan fiyatlarla, kullanıcılar Pagegy’ın partneri olduğu dünyanın en büyük ödeme altyapı sistemlerinden Paymentwall üzerinden güvenli bir şekilde kredi kartlarıyla sisteme sahip olabiliyorlar.

E-ticaret sitesi kurmak isteyenlere, yatırım yapmadan önce, büyük paralar harcamadan Pagegy’i öneririm!  Denemek isterseniz sizler için bir indirim kuponu oluşturduk.  “TEAKOLIK20″ kupon kodunu kullanarak %20 indirim sahibi de olabilirsiniz.   

Siteye http://pagegy.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Hadi kolay gelsin…

Yorum yapın