Microsoft Windows 8 Son Kullanıcı Test Sürümü Çıktı

Uzun bir süredir merakla beklediğimiz Microsoft Windows 8’in son kullanıcı deneme sürümü bugün tüketicilere açıldı. Hatırlarsanız bir süre önce yazılım geliştiriciler için bir test sürümü çıkarmıştı. Yeni sürümü Microsoft sitesinden indirerek incelemeye başlayabiliriz.

Windows 8 Tüketici Önizleme sürümü dil olarak İngilizce, Fransızca, Almanca, Japonca ve Çince olarak indirilebilir durumda. Minimum sistem gereksinimleri ise aşağıdaki gibi…

İşlemci : 1 GHz veya üstü

Ram : 1 GB (32-bit) ya da 2 GB (64-bit)

Hard disk : 16 GB (32-bit)  ya da 20 GB (64-bit)

Ekran katı : Microsoft DirectX 9 veya üstü

ISO olarak aşağıdaki bağlantı adreslerinden indirerek bir DVD’ye Windows 8’i yazabilirsiniz. Ardından da DVD sürücüsü üzerinden bilgisayarınıza kurmak kalıyor. Test etmek isteyenler için ufak bir not “Lütfen yedeklerinizi aldıktan sonra bilgisayarınıza kurunuz!”

Download Windows 8 Preview English, 32-bit (x86)

Download Windows 8 Preview English, 64-bit (x64)

Product Key :   DNJXJ-7XBW8-2378T-X22TX-BKG7J

      

Bol bol inceleyerek sizlere bilgi vermeye çalışacağım…

“Microsoft Windows 8 Son Kullanıcı Test Sürümü Çıktı” üzerine bir yorum

  1. DVD sürücüsü ve usb bellek üzerinden bilgisayara kurulumunuda ( Lafin tamami aptala anlatilir ) Sekli ile bir anlatim yapabilirsen cok iyi olur..

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)