Pagerank Güncellemesi ve Pr 6 :)

Merhaba arkadaşlar.  Google ‘nin haziran pagerank güncellemesini duymuşsunuzdur.   Güncellemede hala dalgalanmalar olsada bugün içerisinde tamamiyle oturacağına eminim.   Hatırlarsanız geçen seferki PR güncellemesinde “Google’a teşekkür etmem lazım. Tamda 1000. yazımın üzerine hediye tadında geldi.” demiştim.

Şimdi ise Google sağolsun bu seferki 23 Haziran pagerank güncellemesi ile bana doğum günü hediyesi verdi.  Şuan itibariyle pagerank değerim 6 oldu.

Yalnız şaşırdığımı itiraf etmeliyim.  Son 4 yıldır pagerank basamaklarını tek tek çıkarken son 2 güncellemede bu yıl 2 basamak birden çıkmış oldum.  Pr 4  den mayıs güncellemesinde  Pr 5 ve dünkü haziran güncellemesinde Pr 6 olarak değer kazandım.

Google’ye teşekkür ederim.  Emeklerimin karşılığını fazlası ile veriyor.  Ayrıca http://www.teakolik.info/ domainimde bu pagerank dalgalanmasından nasiplerini almış görünüyorlar. İkiside PR 2 den Pr 3 ‘e yükselerek değer kazandılar.

Son olarak backlinklerini esirgemeyen arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim.  Şimdi PR 6 ‘yı korumak lazım.  Unutmayın orjinal içerik girdiğinizde ve çakallık yapmadığınızda Google muhakkak ki elinde sonunda size hak ettiğiniz değeri veriyor…

“Pagerank Güncellemesi ve Pr 6 :)” üzerine 27 yorum

 1. Tesadüfen pagerank kontrolleri yaparken senin sitenide aratayım dedim 6 olduğunu görünce hemen haber vermek istedim ama sen haberi geçmişsin bile :) hayırlı olsun

  Cevapla
 2. tebrikler! ben indeximi domaini regledikten 2gün sonra aldım 8gündür yazıyorum sadece umarım bende 1000e ulaşınca 6ları görme şansını yakalarım!

  Cevapla
 3. Hayırlı olsun, baya bir zor seviye PR6. Sizin gibi işini düzgün yapan kişilerin, bilgiye önem veren insanların oluşundan mütevellit Google hediye babında bir rank artışı vermiş. Hakedene helal olsun. Saygılar.

  Cevapla
 4. Bende kontrol ettim herhangi bir değişiklik yok benim sitelerde. Ama üstadım sen PR 6 yı hak ettin zaten. Emeğin inanılmaz. Google bunu fark etti sonunda.

  Gelecek bölüm: 7 :)

  Cevapla
 5. Hayırlı olsun hocam, bak Pr 6 hedefine hemen ulaştın. Bundan sonra kısmetse Pr 7 olursun inşallah. Çalışmalarında başarılar, kolay gelsin. ;)

  Cevapla
 6. Cogu siteye cok bonkor davrandi google, fakat güncelleme sonrasında 10 güne kadar devam etti ve pr kazanmış cogu sitenin pr’i geri alındı

  Cevapla
 7. Selamlar Çok Faydalı Bilgi Olmuş Öğrendim Oldu Umarım Benim Forumda Pr Si Yüklesir Açalı 3 Ay Oldu Ala Pr 0 :S

  Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)