Zemana Antilogger Promosyon Günleri 2. Hafta

https://www.teakolik.com/wp-content/uploads/2009/01/zemana_logo1-4.jpg Merhaba arkadaşlar.  Zemana Antilogger 1 yıllık lisans promosyonumuza devam ediyoruz.  Zemana’yı size tekrardan hatırlatayım. Sisteminizi keylogger, screen logger, webcam logger ve SSL logger gibi zararlılarından koruyan bir güvenlik yazılımıdır. Birçok anti-virüs programı ve firewall ile uyumlu olarak çalışmakta. Özelliklede bankacılık işlemleriyle haşır neşir olan arkadaşlarmıza şiddetle tavsiye ederim.

Unutmayın Zemana bir Anti-virüs programı değildir. Firewall’da değildir. Çalışma prensibi alışıla geldik firewall ve antivirüs yazılımlarından çok farklı bir biçimdedir. Özelliklede sisteminizi kastırmadan arama-tarama yapmadan Sezgisel Koruma teknolojisi ile siz değerli bilgisayar kullanıcılarının güvenliğini sağlayan yeni nesil bir güvenlik yazılımıdır.

Geçen hafta sizlere ilk 5 kişiyi açıklamıştım. Bu haftada yine 5 arkadaşımıza Zemana Lisansını hediye ediyoruz.   Geri dönüşler için öncelikle teşekkür etmek isterim. Ayrıca yorum yerine mail atıp serial isteyenleride kınıyorum. El insaf yani 🙂

Arkadaşlarımıza yorumları için teşekkür ederim. Lisans hediyeniz yorumlarda kullandığınız e-posta adreslerine gönderilmiştir.

byNmN

Şubat 7th, 2009 22:00
Ferhat UZUNSINAN

Şubat 8th, 2009 19:09
Erdem Yılmaz

Şubat 12th, 2009 18:35
arda

Şubat 21st, 2009 01:11
dontEnter

Şubat 6th, 2009 23:17
Bu promasyonda bana destek veren Zemana Firması ve ekibine teşekkürü bir borç bilirim.

“Zemana Antilogger Promosyon Günleri 2. Hafta” üzerine 16 yorum

 1. Farklı bir konuda soru sormak istiyorum. sitenizde konuyu bulamadım.
  Pek çok blog sitesini açarken, popup pencereler açılıyor. Benimkindede bir iki kez rastgeldim. Şablonumu değiştirdim. Gene işe yaramadı. Şikayet aldım açılıyor diye.
  Bu popup pencerelerin kaynağı neler olduğu hakkında bilgi verebilir misiniz?
  Ben siteye eklediğim toplist kodları olabilir diye düşünüyorum ama toplist kodları eklemeyen sitelerdede rastladım bu popup pencerelere.

  Yanıtla
 2. @eylos
  Açıkcası hep Türkçe hocalarım bu konuda beni uyarırdı 🙂 Eylos seni Türkçe öğretmenim olarak tayin ediyorum :mrgreen:

  Hemen düzelteyim …

  Yanıtla
 3. Ehehe ben onu espiri olarak yazmış olabileceğini düşünmüştüm. Recep İvedik diyor ya; “Promasyonunu ben yedim” 😀

  Çaktırma TEAkolik :p

  Yanıtla
 4. Teakolik Göndermiş oldugun 1 yıllık Zemana AntiLogger lisans anahtarını aldım. ilginden ve göstermiş oldugun özveriden dolayı sana teşekkür’ü bir borç bilir ve en kısa zamanda borcumu öderim 🙂

  Yanıtla
 5. Merhaba, Bu kampanya ile 1 yıllık lisans kazandım 🙂 Teşekkürler Teakolik.
  -Biraz geç oldu ama 😳 –

  Yanıtla
 6. Zemana ilk cıktıgında ilk versiyonu kullanmıstım gercektende yararlı bir yazılım. Kampanyanızıda Duydum Umarım faydasını goreceklerdir (Bende insALLAH) :)..

  Yanıtla

Yorum yapın