Tek Tıklama İle Kriz Yönetimi

Somedya yenilikleri ile karşımıza gelmeye devam ediyor. Siz değerli okuyucularıma Sosyal Medya Monitoring yazılımı olan Somedya’dan sık sık bahsetmeye çalışıyorum. Somedya nedir? Ne işe yarar sizlere önceki makalemde bahsetmiştim.  Ayrıca Gtalk özelliği gibi birçok özelliğini ve gelişmeleri sizlere haber vermeye çalışmaktayım. En son olarak toplu data işleyebilme özelliği ile karşımıza gelmişti. Şimdilerde ise uzun zamandır kullandığım Monitoring yazılımı Somedya, artık tek bir tuşla kriz yönetimi sağlayabilmekte.

Somedya artık işlediğiniz dataları e-posta ile gönderebilmenize olanak sağlıyor. Artık veri işleme ekranında önemli gördüğümüz ya da kriz durumu olabilecek dataları tek bir tıklama ile müşteriye gönderebilmekteyiz.  Resimde de görebileceğiniz gibi Somedya’da ki bu özellik sayesinde artık çok daha kolay ve rahat bir biçimde veri işleyebilmekteyiz.

Bu arada kulağıma gelen bir söylentide de Somedya’nın Avrupa’ya açıldığını söylüyorlar :) Artık başarılar dilerim.

“Tek Tıklama İle Kriz Yönetimi” üzerine 4 yorum

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)